Республіка Хорватія останнім часом все більше приваблює й українців, і недаремно: у цій середземноморській країні чимало місць,які здаються ілюстраціями до чарівних казок.

Пропонуємо вам оглянути кілька дуже цікавих і красивих перлин Хорватії, далекої, але й такої близької нам як мовою, так і культурою.

Плитвицькі озера

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Національний природний парк Плитвицькі озера розташований у центральній частині Хорватії, у Ліцько-Сенській та Карловацькій жупаніях. Води річки Корани, протікаючи крізь вапняки, за тисячі років нанесли природні греблі, які своєю чергою створили низку мальовничих озер, водоспадів і печер. Парк перебуває на кордоні двох кліматичних зон: приморської та континентальної, тому з континентальними вітрами сюди постійно проникає вологе морське повітря. Плитвицбкі озера – одна з найбільш привабливих для туристів пам’ятка природи в країні.

Острів Корчула

hrv2

Корчула – другий за населеністю острів Хорватії після Крка. Найбільші міста – Корчула, Блато і Вела-Лука. Острів належить до групи південно-далматинських островів. Вузькою протокою він відділений від півострова Пельєшац. На схід від Корчули лежить Млет, на захід – Віс, неподалік також і острів Хвар. На Корчулі дуже м’який клімат, прекрасна архітектура й чудові пляжі. Більша частина острова вкрита сосновими лісами.

Замок в Огуліні

IM00

Оміш

hrv4

Замок Тракощан

hrv5

Один із найкрасивіших замків Хорватії у Загор’ї між Крапиною та Вараждином. Цілорічно він притягує до себе десятки тисяч туристів з усіх усюд.

Пляж “Золотий Ріг” на острові Брач

hrv6

Цей прекрасний пляж щороку входить до усіх рейтингів найкрасивіших і найчистіших пляжів не тільки Європи, а й світу.

Пучища, острів Брач

hrv7

На Брачі ви знайдете не тільки прекрасні пляжі, а й цікаві містечка, серед яких особливо подобається гостям відвідувати Пучищу.

Природний парк Копачкі Ріт

hrv8

У Бараньї хорвати постаралися зберегти неушкоджену природу болотистої місцевості, створивши один із найбільших у Європі зоологічних заповідників. У басейні Дунаю це – чи не найкраще збережений озерно-болотистий ландшафт.

Ровінь

Coastal town of Rovinj, Istria, Croatia.

Ровінь – місто на західному узбережжі півострова Істрія. Старе місто розташоване на півострові, який має форму краплі, в центрі її – величний кафедральний собор. Архіпелаг міста налічує 22 острівці. Надзвичайно красиві краєвиди тут відкриваються як з міста на море, так і з моря та островів на казкову архітектуру Ровіня.

Поділитися:
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Leave a Comment