Кадиров запостив в Instagram фото мертвого Доку Умарова

Глава Чечні Рамзан Кадиров опублікував у своєму Instagram фото, де, як він стверджує, зображений мертвий бойовик Доку Умаров.

Кадиров написав, що і раніше заявляв про знищення бойовиків Умарова в ході спецоперації, але представники силових відомств та ЗМІ ставили цю інформацію під сумнів.

“Я раніше заявив, що Доку Умаров знищений в ході проведення спецоперації. Але представники різних силових відомств та ЗМІ поспішили поставити цю інформацію під сумнів. Вони говорили, що немає трупа. У нас же були неспростовні докази його знищення. Пізніше факт смерті був офіційно визнаний. Тепер же для тих, хто хотів би вірити в те, що ця щур ще жива, ми можемо показати її і після смерті. Умаров ніколи не був воїном. Він був фахівцем щодо взяття на себе все, що відбувалося в світі. У цьому він перевершив і Салмана Радуєва. Умаров знайшов свій притулок там, де шукав. І ніколи в Чечні не з’являться Умарови, Басаеви, Хаттаби. Для цього у нас є воля, сила, єдність та згуртованість!”, – написав Кадиров.

Доку Умаров – ватажок бойовиків на Північному Кавказі, з жовтня 2007 року очолював так званий ” Імарат Кавказ, визнаний у РФ терористичною організацією. У різний час брав на себе відповідальність за теракти в Росії, в тому числі підрив поїзда Невський експрес в 2009 році, вибухи в московському метро в 2010 році і вибух в аеропорту Домодєдово в 2011 році. Оголошений в Росії у федеральний розшук.

У червні 2010 року США офіційно включили Умарова до списку міжнародних терористів. У березні 2011 року Рада Безпеки ООН включив Умарова до списку терористів, пов’язаних з міжнародною терористичною мережею Аль-Каїда. У травні 2011 року Сполучені Штати оголосили нагороду в $5 млн за інформацію про місцезнаходження Умарова.

Джерело: Газета по-українськи

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*