Мабуть, попри всю скрутність і неоднозначність ситуації, в якій нині опинилася наша держава, теперішня серпнева спека таки примушує думати не лише про гарячі бойові дії на сході України.

Напевне, це й форма нормального людського самозахисту від постійної депресивної інформації, котру кожен наш громадянин тепер щодня отримує або з телеканалів, або з Інтернету. На щастя, життя в багатьох його різноманітних вимірах в Україні триває.

Ось мимоволі пригадується знаменита композиція уславленого львівського чоловічого вокального гурту “Пікардійська терція”:

Коли літо приходить – гаряча пора,
І на сірому камені плавиться тінь,
Тільки дзвінко кричить на смітниках дітвора,
Говорити, ходити і думати лінь.
Коли сонце розжарене над містом висить,
І від чаду машин кругом йде голова, –
Я згадаю прохолодних озер блакить,
Куди їздив колись старенький трамвай.

tram

ЛКП “Львівелектротранс” спільно з ГО “Львів’яни за електротранспорт” вирішило цього року провести часткову реконструкцію старих галицьких трамвайних вагонів.

“До Дня Незалежності ми хотіли б показати львів’янам та гостям міста Лева 100-річну ретроспективу трамваїв, які їздили колись нашим містом. Адже найстарішому електровагону Львова – 105 років, а найновіший саме 24 серпня святкуватиме свою першу річницю виходу на рейкову колію”, – зазначає Ольга Бачинська, начальник відділу маркетингу ЛКП “Львівелектротранс”.

TL

Наразі львівські ретро-трамваї 002 та 869 перебувають не в надто хорошому стані, але завдяки допомозі громадськості ситуація останніми роками почала поступово покращуватися. Проте, як повідомляють в ЛКП «Львівелектротранс», є потреба у матеріалах (фарби, оргскло, ущільнювачі для вікон) та робочих руках.

Усіх небайдужих до справи відновлення пам’яток історії вітчизняного міського електротранспорту і здатних допомогти цій благородній справі ініціатори просять звертатись за телефонами: (032)2613525, відділ маркетингу ЛКП “Львівелектротранс”, або (096)1970386, Антон Лягушкін, голова ГО “Львів’яни за електротранспорт”. Додаткову інформацію можна отримати на сторінці Антона у соцмережі Facebook.

Ігор Галущак

LT1

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment