Військово-Морські Сили Іранської Республіки почали великі щорічні навчання у Перській затоці й частково Індійському океані.

Маневри провадять в Ормузькій протоці, Оманській затоці, протоці Баб-ель-Мандеб і північній частині Індійського океану, інформує www.defence24.pl.

У навчаннях беруть участь судна, субмарини й літальні апарати авіації ВМС.

Як вказує видання, в цьому районі дислокується 5-й флот ВМС США. У січні американський есмінець відкривав попереджувальний вогонь у напрямку чотирьох іранських військових кораблів Корпусу вартових ісламської революції в Ормузькій протоці.

Останнім часом взаємини між США й Іраном знову гіршають. Після проведеного 29 січня випробування іранської балістичної ракети президент США Дональд Трамп сказав, що Тегеран “грається з вогнем”.

Як раніше повідомлявУкраїнський простір“, верховний духовний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї закликав палестинців підняти повстання і знищити “штучну державу” Ізраїль. “Хай з волі Аллаха це повстання вибухне в такий важливий момент історії, і завдасть чергової поразки режиму узурпаторів, – сказав Хаменеї. – Палестинське повстання розвинеться блискавично і цілком може досягти всіх цілей аж до остаточного звільнення Палестини”.

Як відомо, міністр оборони Ізраїлю назвав головним чинником дестабілізації Близького Сходу не конфлікт між Ізраїлем і Палестиною, а Іран, який надсилає в сусідні країни зброю і гроші, підтримуючи гарячі точки.

Євген Шкодун

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share

Leave a Comment