“Інтертелеком” запустив продаж нового 3G-продукту

Новий 3G-продукт

Інтернет-новини: “Інтертелеком” запускає продаж “коробочного” рішення “Легко стартуй! 3G Турбо” з найшвидшим мобільним 3G-Інтернетом в Україні.

 

За інформацією прес-служби “Інтертелеком”, продаж “Легко стартуй! 3G Турбо” відбуватиметься у салонах мобільного зв’язку “Мобілочка”, повідомляє “Взгляд из Одессы “.

 

У жовтні “Інтертелеком” представив національне покриття 3G за технологією EVDO Rev.B, що дозволяє використовувати мобільний інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с. Рішення поєднує в собі швидкість інтернет-доступу та мобільність по всій Україні. У листопаді оператором було оновлено ​​лінійку тарифних планів “3G Турбо”. Нова пропозиція доступна в усіх обласних центрах та значній кількості районних центрів України.

 

“Коробочний” варіант укомплектовано сертифікованим 3G модемом Huawei EC 306, основними перевагами якого є робота з технологіями EVDO Rev.A (макс. швидкість 3,1 Мбіт/с), EVDO Rev.B (макс. швидкість до 14,7 Мбіт/с). Модем має компактні розміри, підтримує карти microSD для зберігання необхідної інформації. Вартість пакету “Легко стартуй! 3G Турбо” – 499 грн.

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір