Інтернет про “останній трансфер” Андрія Шевченка

Вчора мізки вболівальників українського футболу “порвала” заява Андрія Шевченка про закінчення спортивної кар’єри та перехід у політику.

 
 

Сьогодні А. Шевченко вже “визначився” з політичною силою, яка стане його трампліном на шляху до великої політики. Це буде “партія молодих лідерів” “Україна – вперед!”.

 

Інтернет миттєво зреагував на подію, і вибухнув потоком демотиваторів, обурень, думок, коментарів найширшого спектру.

 

Переважає, звісно, здивування й обурення. Більш рафінована публіка віддає перевагу іронії й сарказму. Так, Мустафа Найєм запитує: – “Насчет футболиста Андрея Шевченко у меня один очень искренний вопрос: сколько? Чтобы не спрашивать “Зачем?”.

 

Анатолій Гриценко іронізує: – “Шева пішов до Наташі. Що сказати з цього приводу? Королевський трансфер!”.

 

В ЖЖ ledilid аналізують (Шева в політиці. Уже смішно, але реально та Андрій Шевченко пішов працювати на Ріната Ахметова) та знущаються (Фоннатам Ондрюші “Наше всьо” Шевченка).

 

Микола Малуха посміхається: – “Я знав, що Шева недалека людина і крім футболу він нічого нє понімаєт в жизні. ну добре що хоч в партію покращення не вступив. і на цьому спасибі )))”.

 

Ну й ще купа подібних реакцій. Якщо казати по ділу: те, що Шевченко пішов до “Україна – вперед!” – це якраз робота на партію покращення. Бо ця партія має відібрати голоси в опозиції, а Шевченко має підвищити рейтинг цієї партії. Тобто – зіграти на руку владі. 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір