Інтернет екзит-пол проводитиме портал Ukr.Net

У день голосування з виборів народних депутатів України, 28 жовтня 2012 року, портал Ukr.Net проведе Інтернет екзит-пол – опитування користувачів щодо результатів волевиявлення.

 

Ukr.Net

 

Опитування буде проведено “на умовах анонімності”, як повідомляють деякі ЗМІ. Втім, багатьом користувачам мережі відомо, що про анонімність в Інтернеті можна говорити лише умовно, бо насправді “вирахувати” особу у “всесвітній павутині” значно легше, ніж знайти у Харкові чи Києві.

Не надто викликає довіру й сама ідея Інтернет-опитування, тим більше – таким порталом, як Ukr.Net, незаангажованість якого досить сумнівна. Звісно, Ukr.Net – це не Перший національний телеканал, але певні факти, як, наприклад, засилля реклами комуністів на порталі та реклама порталу на державних телеканалах, змушує обережніше ставитися до всього, з чим пов’язаний Ukr.Net.

Між іншим, попри великі обсяги реклами, де стверджується, що пошта від Ukr.Net – найнадійніша, насправді цей поштовий сервіс – один з найгірше захищених. Нещодавно велика кількість користувачів Freemail скаржилися на збої в роботі пошти, а також на дивну поведінку сервісу, який самостійно надсилав незрозумілі повідомлення різним адресатам.

Що ж до результатів опитування від Ukr.Net – цікаво буде порівняти їх з результатами інших екзит-полів та загальними результатами виборів.

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір