Ініціатива: “День без матюків”

Колись я трішки писав про матюки та їх негативну роль у вихованні молодого покоління. Приємно, що багато з діячів культури теж дотримуються подібних поглядів.

 

 

Зокрема, відомі літератори й видавці брати Капранови поділились новиною, що українські письменники, поети, музейники виступили з ініціативою заснувати День без матюків. Приурочити цей День планують до відкриття виставки “Книжковий світ”, що відбудеться 5 квітня.

 

Ініціатори оголосять про свою ініціативу 28 березня на прес-конференції. Планується, що документ з пропозицією заснування Дня без матюків передадуть Президентові України, до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України з тим, щоб на державному рівні теж було підтримано це починання. Але навіть якщо державні органи не нададуть належної уваги ініціативі, все ж не зле її підтримати на громадському рівні.

 

Вітчизняних літераторів турбує, що з повсякдення матюки досить широко перекочували і в літературу, чого, напевне, не мало б бути. А якщо розширити межі дослідження ще й на Інтернет – взагалі можна закривати очі й вуха – кількість матюків у деяких текстах сягає 50%, чи навіть 70% (сам таке бачив).

 

Отже, якщо ви підтримуєте цю ініціативу – почитайте детальніше , а також поставте свій плюсик у соціальній мережі Фейсбук. 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір