Ідеї для вашої спальні

Спальна кімната – одне з найбільш спокійних приміщень в будинку, тому до вибору стилю інтер’єру потрібно поставитися з особливою увагою.

Існують різні стилі спальні: мінімалізм, класичний, японський стиль, ампір, бароко та ін. Стиль служить віддзеркаленням духовного світу господарів. Психологи стверджують, що за стилем спальні можна багато чого визначити про взаємини в сім’ї, атмосферу в будинку, і цінності сім’ї.

Якщо Ви хочете створити спальню в класичному стилі можна підібрати спальний гарнітур, який буде відповідати цьому стилю.

Зазвичай класичний стиль передбачає наявність в спальні ліжка з дерев’яною спинкою, тумбочок, комода, шаф. Як правило, кімната висвітлюється не дуже яскравим, злегка приглушеним світлом. Для створення інтер’єру використовуються натуральні дерев’яні відтінки, починаючи від горіха, закінчуючи дубовим відтінком.

Найчастіше можна зустріти спальні в стилі мінімалізму. Багатьом людям такий стиль припадає до душі, а багато хто змушений використовувати його з тієї причини, що мала площа не дозволяє «розгулятися» ідеям і фантазії. Особливість мінімалізму полягає в тому, що в інтер’єрі відсутні предмети інтер’єру, які перетягують на себе увагу. Всі речі мають чітко визначену функціональність.

Найшвидший спосіб змінити атмосферу спальні в стилі мінімалізму за допомогою гри текстилю. Можна поміняти покривала або штори для спальні, і кімната буде виглядати по-новому.

Багато спільного зі стилем мінімалізм має японський стиль спальні. Він передбачає відсутність зайвих деталей. Як правило, постільна білизна має чіткий градієнтний малюнок.

Дуже часто для ліжка відсутній каркас або ж застосовується невелика дерев’яна підставка. Якщо ви хочете створити спальню в японському стилі, обов’язково підберіть для інтер’єру японські ширми або віконні фіранки на зразок японських штор, які додадуть інтер’єру унікальну атмосферу сходу.

Заможні люди можуть дозволити собі створити спальню в стилі бароко, ампір або у вікторіанському стилі. Вони огортають господаря розкішшю і багатством. На перший погляд, ці стилі не зовсім доречні для спальні. Головне, щоб розмір площі дозволяв витримати стиль до кінця. Масивні меблі з дерева, драпірувальні тканини, різьблені елементи на різних предметах інтер’єру, дійсно, виглядають по-справжньому оригінально і неповторно.

Спальня в стилі кантрі створить відчуття сільського побуту, близькості до природи, бездоганної екології. Ситцеві мотиви в інтер’єрі, покривала, прикрашені рюшечками, ліжко, яка має плетені спинки, нехитрі візерунки – клітина, смужки, горошок.

Окрасою для підлоги може служити плетені руками килимки або цінковка. Комоди, виконані як ніби сільськими людьми, підкреслять ваш вишуканий смак. Створити спальню в стилі кантрі не так вже й просто, потрібно вміло вписати в інтер’єр всі елементи.

При виборі стилю спальні не потрібно орієнтуватися лише на модні віяння. Найголовніше, щоб обраний стиль спальні гармоніював з Вашим внутрішнім світом.

Джерело: Next-Buy.com.ua

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір