“Хтось постійно атакує сайт ВР” – Литвин

Ще Голова Верховної Ради України Володимир Литвин повідомив журналістам, що сайт парламенту постійно хтось атакує.

 

 

Відповідаючи на запитання журналістів, він, зокрема, відзначив, що до сайту ВРУ щосекунди спрямовується близько мільйона запитів. Через це сайт працює нестабільно.

 

Саме час згадати розповсюджену через соцмережі відозву начебто українського угруповання “Анонімус”, де вони попередили про майбутні атаки на сайти органів влади і закликали їх підтримати. То що ж – “анонімуси” взялись до роботи?

 

Втім, відразу після повідомлення Литвина і журналісти, й просто зацікавлені особи перевірили працездатність сайтів ВР, уряду, Президента. Все працює 🙂 І зараз працює теж.

 

Навіщо Литвин вирішив розповсюджувати таку інформацію – невідомо, та поки що нічого не відбувається. Та у зв’язку з цим згадалась одна цікава цитата:

 

Нова революція почнеться не з тижнів на майданах, а з тижнів неперервного ping всієї державної системи України.

Ящики афільованих елітою компаній заваляться спамом. Їхні фейсбук-сторінки падуть під валом циганських проклять. Податкова не зможе отримувати податкові накладні. Телефони райвідділків міліції падуть від дзвінків зі скайпу й 90% з них будуть хибними. Всі слідчі, що отримають це у розробку, ранком побачать свіже лайно на половику. Або спалені вхідні двері. Або розбиті шибки у своїй машині.

А також власне фото на дверях під’їзду зі списком мажорів яких вони особисто відмазали.

10% ментів повісяться, 30% будуть покинуті дружинами, 40% увійдуть в запой, 7% втічуть в село. 13% вийдуть захищати систему і здивуються чому це паркувальник стромив викрутку в іхню печінку.

Революція 2.0

 

Дуже актуальна думка, як на мене. “EX.UA-гейт” це добре продемонстрував.

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір