Гроші, сайти… кишені?

Новий сайт Міноборони РФ

Переглядаючи інколи новини мережевих сегментів сусідніх країн, ловлю себе на думці, що ми (Україна) ще мілко плаваємо. Особливо – стосовно сум, котрі дерибаняться з державних бюджетів.

 

“Український інтернет” інколи публікує новини про гігантські (як на мене) суми, котрі “витрачаються” державними установами на розробку, просування або модернізацію веб-сайтів чи спеціалізованого програмного забезпечення. Зокрема, з такими прикладами можна ознайомитись у таких публікаціях: “Скільки коштує розкрутка сайту Євро-2012? “, “Держустановам сподобалось дерибанити наші гроші “на Інтернет”, “$100 тисяч на підготовку двох сайтів “Електронного уряду”. Також багато ЗМІ повідомляли про захмарні кошти, виділені державним підприємством “Укрпошта” на просування своо сайту в пошукових системах і соціальних мережах. Але, інколи виявляється, що колеги наших чиновників з інших країн також полюбляють витрачати великі гроші “на Інтернет”.

 

Чи коштує він таких грошей?

 

Так, російські “Известия” повідомляють, що Міністерство оборони Російської Федерації має намір у 2012 році витратити 60 млн. рублів (більше 15 млн. грн.) на програмне й технічне оновлення власного веб-сайту mil.ru. До цього, протягом 2011 року, на роботи по сайту вже було витрачено 36 млн. рублів (більше 9 млн. грн.). Таким чином, протягом двох років на модернізацію сайту Міноборони витратять щонайменше 90 млн. рублів – це майже 23 млн. грн. за офіційним курсом Національного банку України.

 

Дивлячись на такі цифри, починаєш розуміти, що наші випадки з 7 млн. грн. – це геть не межа апетитів чиновників.

  

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір