Горіти від байдужості

Однією з найгірших рис людини є байдужість. Ухиляння від відповідальності за власні вчинки, інфантилізм та бездіяльність є породженням цієї якості. На превеликий жаль більша частина нашого суспільства виховується та живе на засадах байдужості по принципу “моя хата скраю…” Прикро, що всесторонньо прагнучи до прогресу, ми все рівно невпинно деградуємо.

Саме таким проявом та яскравим прикладом став випадок 18 вересня близько 18-ї години біля станції метро “Дарниця”. Хтось, знаючи про можливі наслідки, все таки викинув недопалок у суху траву. Через це вона зайнялася і полум’я охопило майже всю рослинність навколо себе, включаючи молоді дерева.

Та знайшлися саме ті люди, котрі не керуються байдужістю, а прагнуть хоч чимось допомогти, не бути осторонь. За лічені хвилини, не дочекавшись машини пожежної служби, самотужки почали гасити вогонь. Робили це всім, що потрапляло під руки: гілками, дерев’яними дошками, піском та водою, яку винесли хлопці, що працюють у закладі “Чайкоф” поруч.

Відчайдухи надихались диму, але все таки врятували деякі дерева та кафе, на яке могло перекинутись полум’я.

Усім, хто допомагав гасити пожежу – велика подяка. Нехай все у вашому житті та в родинах буде гаразд. Саме такі вчинки мають бути для всіх прикладом.

Юлія Ніколаєнко

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір