Харків’яни хочуть позбутися Кернеса і Добкіна

Жителі Харкова та області ініціювали декілька петицій та звернень до органів державної влади з вимогою звільнити Михайла Добкіна з посади голови Харківської ОДА та висловити недовіру Геннадієві Кернесу як харківському міському голові.

 

[adsense_id=”1″]

Одну з петицій оприлюднено для підписання на сайті петицій avaaz.org:

“Ми, народ України, головним чином – жителі Харківщини, всі, хто невдоволений діяльністю влади у місті Харкові, а саме – міським головою Геннадієм Кернесом, а також губернатором Харківщини Михайлом Добкіним, закликаємо уряд до винесення питання про позбавлення мандатів перелічених осіб.

Народом України вони звинувачуються у недотриманні своїх службових обов’язків, у нехтуванні усіма моральними принципами, зокрема у зловживанні неприйнятних слів на адресу жителів міста Харкова, а також громадян України в цілому. Через політичні вподобання громадян депутати називали їх “вуйки”, “вандали”, “рагулі”, “проходимці” тощо.

Також у соціальних мережах, таких як Twitter, неодноразово вони висували свої погрози на адресу невдоволених:

Добкин Михаил ‏@mdobkin

@dimason83 я вас проходимцев,пока не началось, жизнь любить научу. А как начнется, перья свои берегите, петушки голосливые.

Ми закликаємо органи влади передивитися кандидатури цих людей на постах, які вони обіймають, а також за знущання над харківською громадою назавжди позбавити їх мандатів.

Джерело: avaaz.org

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір