Google відсудив домен youtube.ua

Домен youtube.ua отримав нового господаря - Google Inc.
Домен youtube.ua отримав нового господаря - Google Inc.

Інтернет-новини: Домен youtube.ua, що раніше належав фізичній особі, отримав нового господаря в особі компанії Google Inc., повідомляє реєстратор доменних імен компанія Imena.

 

З 2012 року доменне ім’я має адміністративний контакт GI8-UANIC та зареєстрований за торговою маркою № 1012329 (міжнародна реєстрація, ТМ “Google“).

 

На відміну від ситуації з доменним іменем google.ua, коли його було видалено та заново делеговано, youtube.ua спіткала інша доля. Дію домену просто було продовжено з новими адміністративними даними.

 

За адресою youtube.ua зараз відкривається сторінка компанії MarkMonitor, профіль діяльності якої – захист брендів в Інтернеті. Послугами цієї компанії користуються багато відомих компаній, серед яких і Google.

  

Google продовжив свою політику – не домовлятись з кіберсквотерами щодо доменних імен, котрі цікавлять компанію, і, незважаючи на це, таки відвоював стратегічно важливе ім’я в українському сегменті мережі. Щодо призначення youtube.ua – в українському офісі Google ситуацію поки що не прокоментували.

business.ua

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір