Google створює фонд допомоги іммігрантам

Пошуковий гігант створює кризовий фонд на $2 млн для підтримки організацій, які опікуються іммігрантами.

Планується, що ще $2 млн надійде як пожертвування від співробітників, і загальний розмір фонду становитиме $4 млн. Про це йдеться у повідомленні виконавчого директора Google Сундара Пічаї.

Пожертвування у фонд можуть надходити й від сторонніх осіб. Кошти фонду залучатимуть для фінансування Американської спілки громадянських свобод, Іммігрантського юридичного центру, Міжнародного комітету порятунку й Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Рішення про створення фонду в компанії, яку побудовано за участі іммігрантів у США й де працює чимало іноземців, було ухвалено після підписання указу президента США Дональда Трампа про заборону прибувати до США громадянам семи ісламських країн. Цей указ спричинив масові протестні акції у різних містах США. До акцій приєдналися відомі особистості, зокрема, керівники компаній Apple, Microsoft, Netflix, Uber, Airbnb і Tesla Motors, які засудили політику дискримінації іммігрантів у країні, створеній іммігрантами.

Як відомо, обмеження імміграції у США було однією з передвиборних обіцянок Дональда Трампа. За останніми опитуваннями 48% американців підтримують рішення президента заборонити в’їзд у США громадянам країн Близького Сходу.

Тим часом прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо висловив незгоду з діями Дональда Трампа й оголосив, що його країна готова прийняти всіх біженців, яким відмовлять у притулку Сполучені Штати Америки.

Степан Сердюк

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір