Головний інженер Військово-Повітряних Сил армії США розповів виданню Scout Warrior про майбутнє безпілотної авіації.

Безпілотні літальні апарати (БПЛА, дрони) розвиваються шаленими темпами. Надалі вони будуть розумніші, швидші, невидиміші й смертельніші, каже Greg Zacharias, головний інженер ВПС США.

“Безпілотні апарати ставатимуть все розумніші. Уже з наступного покоління ви побачите БПЛА швидші, маневреніші й, мабуть, невидиміші. Вони підтримуватимуть війська додатковою зброєю, електронними засобами, стеженням за цілями й навіть лазерами на борту”, – каже співрозмовник видання.

Зважаючи на зростання швидкостей і технологій, безпілотники братимуть на себе все нові функції. Щоб мінімізувати радіолокаційну вразливість дрона, їх прагнутимуть розробляти зі структурою крила, подібною до стратегічного бомбардувальника B-2. Особливість конструкції не тільки зменшує кількість поверхонь, які можуть відбивати радіолокаційні хвилі, але й знижує пропускну здатність пристрою.

Надалі застосовуватимуться найсучасніші розробки в галузі “штучного інтелекту”, основну ж увагу буде зосереджено на підвищенні автономності дронів, зниженні їхньої вразливості й підвищенні бойових здатностей. БПЛА з потужною зброєю на борту – тренд у розробці такої техніки, вважає експерт Кріс Осборн.

Як повідомляв “Український простір”, на виставці IDEX-2017 “Укроборонпром” представив новий безпілотний протитанковий комплекс “Фантом”. Слід зазначити, що і безпілотна авіація (дрони), і безпілотні автомобілі широко застосовуються у світі, а також в Україні в рамках АТО.

Євген Шкодун

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 10
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  10
  Shares

Leave a Comment