Futubra відкрита для реєстрації

Сторінка реєстрації

Інтернет-новини: Розпочалась реєстрація у сервісі мікроблогів Futubra від російської Mail.Ru Group. Декому надіслали запрошення, але повідомляється, що бета-версія доступна для будь-кого.

 

Futubra анонсувалась як російська відповідь Twitter, хоча подібності з останнім дуже мало. Яскравіший дизайн не змінюється під кожного користувача (принаймні, я у налаштуваннях такої можливості не знайшов), до кожного запису можна додавати фото, відео, цитату, подію, тобто – функціонал дещо ширший за американський відповідник. Цікаве рішення – кнопка “Скучно”.

 

Також досить непогано те, що до кожного запису можна додавати коментарі, також прикріпляючи фото і відео. Сам новий запис отримує окрему сторінку. Це, мабуть, від імпортного сервісу Tumblr. Розмір запису обмежено не 140, а 200 символами. Цікаві записи можна відзначити за допомогою кнопки “Мені подобається”, а також процитувати в своєму профілі чи підписатися на нові коментарі до них.

 

Профіль користувача

 

Бажаючих зареєструватись зустрічає яскравий оранжевий вірус 🙂 – можливо натяк на те, що скоро Futubra розповзеться, як H1N1?

 

Стрічка записів

 

В цілому, перше враження непогане, хоча обіцяють і певні зміни в процесі тестування. Думаю, свою аудиторію Futubra отримає, хоча не впевнений, що я входитиму до неї.

  

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір