У часи, коли Україна перебуває в стані війни, коли кожна людина хвилюється за майбутнє своїх дітей та своєї Батьківщини, так важливо не втрачати віри в краще, мати хвилини щастя, особливо перед зимовими святами.

1 грудня відбулася прес-конференція, присвячена першому в Україні Фестивалю зимових забав Kyiv Ice Portal, участь у якій взяли Віктор Лещинський, організатор фестивалю, Роман Сах, куратор проекту “Науково-художня платформа «Острів»” при КНУСА, Данило Вулицький, директор національної Кінематики України.

19 грудня в Києві стартує фестиваль Kyiv Ice Portal. Віктор Лещинський зазначив, що організатори застосували для створення стилю заходу європейський підхід. У програмі плануються виступи молодих колективів різних музичних напрямів, майстер-класи, виставка скульптур з криги та снігу від найкращих майстрів України та новітні гірки для дітей. Кожен відвідувач отримає подарунок, для дітей це іграшки та солодощі, а для дорослих – глінтвейн.

Головна особливість фестивалю – портал, через який гості поринатимуть у чарівну атмосферу. Адже портал, в нашому розумінні, – це двері, які відкривають зовсім новий, незвіданий світ.

Ялинка теж буде особлива. Організатори вважають, що вона буде найоригінальнішою на теренах України.

Данило Вулицький запросив усіх взяти участь в конкурсі “Найоригінальніша ялинка”, призовий фонд якого складає 30 000 гривень. Усіх креативних гостей нагородять дипломами та подарунками від спонсорів.

Частину грошей, одержаних під час фестивалю, віддадуть у дитячі будинки Києва. 18 грудня організатори запрошують усіх переселенців та дітей, у яких батьки перебувають у зоні АТО, безкоштовно відвідати фестиваль. Для них передбачено спеціальну програму з аніматорами та безліччю подарунків.

Вхід для пенсіонерів, студентів і дітей віком від семи років коштуватиме 65 грн, для дорослих 85 грн.

Катерина Лесик
Фото Володимира Криницького

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment