Facebook змінить групи

Facebook змінить групи

Найбільша соціальна мережа Facebook готує зміни для груп користувачів. Незабаром існуючі групи будуть переведені у формат архівів, і їх діяльність продовжуватиметься у новому вигляді.

 

Коли стара група архівується, вона перетворюється в новий формат груп. Перш, ніж це відбудеться, члени групи побачать відповідне оголошення при відвідуванні групи. Якщо вони захочуть залишитися серед учасників, вони можуть і далі використовувати групу, після того як її буде заархівовано.

 

В архівній версії групи будуть доступні фото та публікації на стіні, обговорення, опис групи. Проте, недоступними стануть останні новини, інформація про посади модераторів групи, поле інформації під зображенням старої групи, інформація про учасників групи. Залишиться можливість додавати нових учасників.

 

Якщо група була досить активною, то адміністрація запропонує керівникам групи здійснити оновлення. Учасники групи отримають можливість попросити адміністраторів оновити групу. Адміністратор може оновити групу, натиснувши відповідну кнопку. Перетворення матеріалів може зайняти кілька хвилин.

 

Якщо ж адміністратори не побачать опцію оновлення групи, то її використання можна буде продовжувати лише у архівному вигляді.

 

Після оновлення групи її учасники зможуть користуватись груповим чатом (розмовляти в чаті з усією групою одночасно), ділитися фотоальбомами, відкривати опитування, зв’язуватися поза Facebook за допомогою загальної групової адреси електронної пошти, створювати групові документи.

 

Навряд чи чергові нововведення Facebook матимуть багато фанатів серед користувачів. Люди зазвичай з пересторогою ставляться до всього нового. Поки не спробуємо – щось сказати досить важко, але на перший погляд – не дуже оптимістичні нововведення.

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір