Львівський «Кредобанк» продовжує демонструвати своє намагання працювати за євростандартами.

K1Відтак банк нині пропонує своїм клієнтам вигідну пропозицію «Єврорахунок», у межах якої його нові та існуючі клієнти можуть отримати безкоштовне пакетне обслуговування, що передбачає безкоштовне отримання готівки у майже 39 тисяч банкоматів будь-якого банку України.

«Акційна пропозиція «Єврорахунок» є чудовою нагодою спробувати банківське обслуговування за найвищими стандартами від європейського банку без додаткових витрат, – запевняє директор департаменту роздрібних клієнтів ПАТ «Кредобанк» Орися Юзвишин. – Нині «Кредобанк» зацікавлений у довгостроковому партнерстві з клієнтами та пропонує надійний і якісний сервіс, а також надає можливість безкоштовного обслуговування у разі регулярних операцій за рахунком».

Пакетне обслуговування включає відкриття рахунку та отримання і обслуговування платіжної карти MasterCard Debit, зарахування коштів на рахунок та отримання готівки у банкоматах будь-якого банку на території України. До пакету також долучили надання послуг SMS-інформування про рух коштів за рахунком та доступу до системи інтернет-банкінгу «KredoDirect». Якщо ж клієнт отримує регулярні готівкові або безготівкові надходження на рахунок, він може отримати автоматичний овердрафт на суму до 20000 грн.

Отож пакет «Єврорахунок» передбачає безкоштовну видачу готівки у банкоматах банку та банків-партнерів, а також можливість безкоштовного отримання коштів у банкоматі будь-якого іншого банку 4 рази на місяць у сумі в межах 20 тис. грн. щомісячно. Протягом перших 6 місяців користування пакетом безкоштовне, надалі пільгове обслуговування продовжується за умови отримання надходжень або розрахунків карткою в торговельній мережі чи в Інтернеті на суму не менш як 1000 грн. на місяць (базова вартість пакету – 10 грн./міс.). Користувачі пакету також отримуватимуть бонус у 0,5% річних при розміщенні депозиту в гривні, 0,1% річних – при розміщенні депозиту в доларах США та 0,05% річних при розміщенні депозитів у євро.

Ігор Галущак
Львів

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment