Єдиної опозиції в Україні немає

Тому й єдиного кандидата-лідера теж не буде, як і не буде конкретного плану дій щодо виводу країни з кризи, у якій вона зараз перебуває.

Таку думку висловив політолог, голова експертного центру “Політичні ініціативи” Вадим Сосновський, відповідаючи на запитання кореспондента Українського простору.

“Усі останні події свідчать, що українська опозиція, незважаючи на позірне прагнення до об’єднання та координації зусиль, залишається занадто розрізненою і має кардинально протилежні погляди на поточний момент та майбутнє держави”, – сказав експерт.

“Ми бачимо, наскільки різні сигнали подають не лише лідери так званих опозиційних сил, але й члени партій. Останній разючий приклад – смолоскипна хода на честь 105-ї річниці від дня народження Степана Бандери. Якщо представники ВО “Свобода” усіляко підтримують і ходу, і тих своїх однопартійців, які буцімто намагались підпалити готель у центрі Києва – хоча, як на мою думку, то був аж ніяк не підпал, а проста демонстрація зневаги й ненависті до конкретної особи власника готелю, то лідер УДАРу Віталій Кличко, а за ним і функціонери цієї політсили, вже відхрестилися від будь-якої причетності до спроби підпалу та маршу взагалі. Хоча всі бачили, що представники УДАРу на марші були.

Мені здається, що тут справа у амбіціях лідерів. Вони не здатні поступитися власними бажаннями заради майбутнього країни, тому постійно перетягують ковдру на себе, як Кличко, який не забуває щоразу під час виступів нагадувати, що він “йде у президенти”. Не проти посісти найвищу посаду в державі і Олег Тягнибок. Тож дуже сумнівно, що найближчим часом опозиція таки висуне єдиного кандидата, який протистоятиме Януковичеві у боротьбі за президентське крісло”.

Український простір

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір