Динамо вже друге

Після перемоги у Севастополі над однойменним клубом, кияни як мінімум до завтра, перемістилися на другу сходинку у турнірній таблиці.

[adsense_id=”1″]

Як і передбачалося матч вийшов складним для обох команд. Через важке поле футболісти не зуміли показати свій найкращий футбол. Але перший тайм матчу вийшов цікавим, і м’яч побував у воротах обох голкіперів. Рахунок на 19-ій хвилині відкрили кияни, після навісу Макаренка у штрафний майданчик і серії рикошетів м’яч відсочив до Ленса, і Джермейн поставивши корпус точно пробив по воротах севастопольців. Самі ж севастопольці зуміли відігратися на 45+4-ій хвилині матчу – удар Карнози прийняла на себе стійка воріт, але першим на добиванні був севастополець Караваєв. Так рахунок став рівним і за такого рахунку команди пішли у роздягальню. У другому таймі завдяки шикарної подачі Вукоєвича і бездоганному удару Мбокані динамівці встановили остаточний рахунок на табло місцевої арени – 1:2. На зимову паузу Динамо іде у хорошому настрої зумівши виграти три останні матчі у чемпіонаті.

Склади команд на матч:

Севастополь: Чуваєв, Федорів, Гвініанідзе, Новак, Міколюнас (Фарлей, 77), Дуляй, Віценець (Крамар, 79), Карноза, Караваєв, Кожанов (Причиненко, 67), Будковський

Динамо: Коваль, Гусєв, Хачеріді, Драгович, Макаренко, Вукоєвич, Сидорчук (Велозу, 46), Ярмоленко, Безус (Ідейе, 69), Ленс (Дуду, 86), Мбокані