Динамо втрачає очки

Сергій Ребров вирішив перетасувати склад, сподіваючись на покращення якості гри, хоча спосіб вибрав доволі нестандартний. Так, місце у воротах зайняв Рибка, а Тремулінас з’явився на полі навіть не зважаючи на присутність у стартовому складі Макаренка.

Подальший перебіг подій дав пояснення наявності Бенуа – динамівці вирішили будувати власну гру флангами, що й не дивно, зважаючи на проблеми із якісним центрфорвардом: Ленс ще не повернувся, а форма Гусєва залишає бажати кращого. Тактика ледь не принесла свої плоди уже на сьомій хвилині, але удар у того ж Тремілінаса не вийшов.

Надалі футболісти Олімпіка такої розкоші суперникам не дозволяли, компактно і грамотно обороняючи ворота Литовки, який за необхідності приходив на допомогу своїм партнерам.

Спокійно, де потрібно – з фолом, донеччани нівелювали всі атакувальні пориви футболістів Динамо. Мало того – на перерву могли піти, ведучи в рахунку, але удару Гришка після розіграшу штрафного забракло точності.

Початок другої половини лишився за киянами, які, однак, відзначитись не змогли, а на п’ятдесятій хвилині через травму поле був змушений покинути Даніло Сілва.

Подальші події на полі розгорталися за сценарієм першого тайму: Динамо атакувало флангами, час від часу завдаючи ударів з дальньої дистанції, а Олімпік вивірено тримав оборону.

Реальний шанс вирвати перемогу для своєї команди втратив Ярмоленко, який після помилки воротаря донетчан повинен був забивати, але його удар ножицями заблокував захисник.

Серйозні проблеми «Динамо» у подоланні ешелонного захисту призводять до втрати очок – першої в поточному сезоні.

Динамо – Олімпік 0:0

Динамо: 23. Рибка, 2. Даніло Сілва (до 52′), 6. Драгович, 28. Тремулінас, 16. Сидорчук (до 87′), 27. Макаренко Є., 45. Калитвинцев В., 90. Беланда, 20. Гусєв О., 10. Ярмоленко, 22. Кравець

Заміни: 3. Сєлін (з 52′), 9. Безус (з 87′)

Запасні: 1. Шовковський, 5. Вукоєвич, 15. Циганков, 19. Гармаш, 29. Буяльский

Попередження: Драгович 42′, Макаренко Є. 70′

Олімпік: 72. Литовка, 3. Іванов, 4. Гришко, 23. Шериф (до 79′), 34. Дитятьев, 5. Дорошенко К., 6. Єременко Д. (до 56′), 13. Огиря, 15. Лебідь, 19. Тищенко І., 77. Кадимян (до 74′)

Заміни: 7. Драченко (з 56′) , 21. Лисенко (з 74′) , 9. Ситник Ал. (з 79′)

Запасні: 1. Махарадзе, 22. Міщенко А., 2. Олійник Я., 8. Доронін

Попередження: Єременко Д. 34′, Драченко 58′, Кадимян 71′, Лисенко 91′, Лебідь 93′

Вадим Грищук

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір