“Думская.Нет” купує посилання!

В принципі, мені однаково – купує чи ні. Пишу про це просто так, аби “поврєднічать”. Отже, що кажуть про себе автори сайту:

 

"Думская.Нет" - один з "найправильніших" одеських сайтів

 

Одесские новости

Нас читают и внимательно отслеживают все основные политические игроки, ключевые люди в регионе. А мэр Одессы даже пытался преследовать наше новостное издание в суде.

Один из наших принципов – освещение точек зрения всех сторон в разных ситуациях и конфликтах. Мы всегда даём право на ответ, в отличие от большинства одесских СМИ. Так же мы стараемся подавать одесские новости беспристрастно, без эпитетов – только голые факты, их подоплёку и историю.

 

Якщо я не помиляюсь, у цьому випадку “так же” мало б писатись разом – “также” (також). Хай редактор подумає.

 

Радують прописані в мета-тегах сайту “Думская.Нет” ключові слова:

 

 

Це – навіть не зважаючи на те, що Едуард Гурвіц вже давно не Одеський міський голова, і взагалі не відомо достеменно, чи є він зараз в Україні. Під час перебування Гурвіца на посту міського голови нинішній заступник голови Одеської обласної ради (а тоді – просто депутат міськради; подейкують, що сайт належить саме йому; це – чутки, за достовірність не відповідаю) Олексій Гончаренко усіма силами й засобами намагався протидіяти Гурвіцу. Війна закінчилась, а ключовики переписати забули 🙂

 

Велика кількість високоморальних й ідейних статей на сайті, бла-бла-бла, і на тобі – популярність сайту, про яку так багато говорили більшовики його редактори й журналісти, виявляється, куплена. Пруф:

 

 

Зображення – скан з панелі керування сервісом Ротапост. Хто не знає – це сайт, на якому продають і купують посилання. Отакі пиріжки…

 

Заради справедливості треба сказати, що купують посилання навіть такі монстри, як “Сіводня”:

Тож – нічого страшного? 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір