Президент України Петро Порошенко заявив, що чекає рішення про дострокові вибори від самого парламенту. Парламент повинен навчитися відповідати за власні дії, адже саме від нього здебільшого залежить доля народу. Нести політичну відповідальність занадто складно, депутати довели це своїм одіозним голосуванням 16 січня.

За даними соціологічних опитувань 70% українців прагнуть перезавантаження влади. Дострокові вибори є вимушеним кроком та спробою сформувати якісну парламентську коаліцію. До Верховної Ради повинні прийти нові обличчя з почуттям глибокого обов’язку та відданості Україні.

Ці критерії є занадто гучними, проте під час кожної передвиборчої кампанії ми чуємо подібні лозунги від наших висуванців. Українцям набридло чути обіцянки про покращення життя та економічне зростання. Єдине, чого ми хочемо на сьогодні – миру та спокійного життя.

Шановні майбутні депутати-висуванці! Не витрачайте своїх грошей на порожні обіцянки! Ми давно не віримо казкам та балаканині, майте совість, зупиніть війну в державі, дайте нам спокійно жити і виховувати дітей на українській землі!

Багато парламентарів відверто бояться майбутніх виборів, адже заплатили занадто великі гроші за прохід до Ради. Вони добре розуміють, що українці не пробачать їм зими 2014 року. Тоді українці чекали від них дієвості, рішучості, а депутати застромили ножа у спину власному народу.

Те, що депутати на початку весни масово повтікали з “регіонів”, нічого не варте. Ми ще більше обурені вами! Ви не врятуєтесь, створюючи “підпільні групки” в парламенті. Ми вам не віримо.

Ви – зрадники, і народ більше не дасть вам перепустки у владу. Годі нас обдурювати і купувати за гречку. Ми – свідома європейська нація, яка нізащо не дозволить зрадникам і казнокрадам знову повернути нас в ярмо. Задумайтеся, панове, чи варто знову пхатися у Раду, якщо народ вам не пробачає.

Тетяна Борисюк
tanchikborisuk@gmail.com

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment