Активісти громадського руху “Відсіч” подали до СБУ заяву про заборону в’їзду на територію України співачці Юлії Самойловій.

Росія обрала Самойлову своєю представницею на пісенному конкурсі “Євробачення“, який цього року пройде в Києві. Одразу після оголошення цього рішення поширилася інформація, що Самойлова публічно підтримує анексію Криму й незаконно відвідувала окупований півострів. Своїми діями вона порушила законодавство України, що має стати підставою для заборони в’їзду в Україну.

Юлія Самойлова – людина з обмеженими можливостями, пересувається за допомогою візочка. Після обрання її представницею на “Євробачення” у російських соцмережах стали лунати критичні відгуки про політичні підстави цього рішення. Користувачі соцмереж висловлювали впевненість, що її кандидатура – чергова “багатоходівка” від кураторів з ФСБ, які намагаються таким чином загнати українських організаторів у глухий кут. Якщо Самойловій заборонять в’їзд – можна буде здійняти галас щодо дискримінації, якщо не заборонять – дуже ймовірно, що Самойлова на чиннику емпатії виграє конкурс, і цю перемогу вдасться представити росіянам як видатний успіх Росії – перемогти ворога в його ж лігві, новий переможний похід на Берлін.

Найтверезіша група коментаторів намагалася спитати Самойлову, чи не бридко їй самій виступати інструментом у політичних іграх, причому тільки через те, що вона інвалід. Відповіді від Самойлової поки що не було.

Слід зазначити, що в самій Україні чимало людей, незгодних з проведенням цього дійства в той час, коли йде війна і гинуть люди (докладніше читайте тут – «Євробачення – чардаш на рештках Вітчизни»).

Євген Шкодун

* * *

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 7
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  7
  Shares

Leave a Comment