З початку липня мешканці Західної України матимуть можливість комфортно та швидко подорожувати до Дніпропетровська, що сприятиме налагодженню нових туристичних та бізнесових контактів між регіонами.

Уперше відкривається пряме повітряне сполучення з Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького до Дніпропетровська. Регулярні рейси чотири рази на тиждень буде здійснювати авіакомпанія «Дніпроавіа – українські авіалінії».

«Це об’єднання країни. Це була незбагненна ситуація, коли такі великі міста України не мали внутрішнього авіасполучення. Про об’єднання не можна говорити по телефону чи через медіа. Має бути живе спілкування з людьми. Мешканці Дніпропетровська мають дуже велике бажання їздити до Львова. Львів’яни мають ділові стосунки у Дніпропетровську. Відкриття авіарейсу – це плюс з економічного погляду, з політичного. Люди мають між собою спілкуватись. Наступним кроком має бути рейс на Донецьк, потім – на Харків і на Одесу», – зазначив з цієї нагоди Андрій Садовий, міський голова Львова.

За словами міського очільника, технічні еліти Львова й Дніпропетровська завше мали між собою дуже хороші зв’язки. Якщо говорити про науку – це два великі наукові центри. Те, що сьогодні авіакомпанія пішла на цей крок, можливо й певний ризик. Але він окупиться. Адже політика та економіка сьогодні повинні працювати в унісон – на єдність держави.

Рейси виконуватимуться на літаках Embraer-145 з двома класами обслуговування – «Преміум Економ» і «Економ». За інформацією авіаперевізника, квитки на новий рейс вже можна придбати на сайті авіакомпанії та в авіакасах. Вартість квитка в одну сторону від 1490 грн., в обидва боки – від 2850 грн.

Ігор Галущак
igala@ukr.net

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment