Дніпро покидає Лігу Чемпіонів

Кадрові проблеми не дозволили підопічним Мирона Маркевича подолати данський бар’єр.

Напередодні наставники обох команд акцентували увагу на тому, що команди добре вивчили одна одну, тому сюрпризів очікувати не варто. Щоправда Сольбаккен ще до додав, що його гравці намагатимуться взяти ініціативу під свій контроль.

Футболісти Копенгагена вирішили не засмучувати свого тренера і відразу продемонстрували своє бажання грати першим номером. Особливо активним був Корнеліус, який спочатку не відгукнувся на чудову передачу партнера, а на дев’ятій хвилині вже ввігнав м’яч у ворота Дніпра, щоправда із офсайду.

У дніпропетровців у першій половині зустрічі найактивнішим був Матеус, питання про участь якого у матчі вирішувалось буквально за кілька годин до поєдинку. Він раз за разом нагнітав обстановку своїми фірмовими ривками, залишаючи захисників суперника ні з чим, тільки забити ніяк не вдавалося.

Зовсім непомітним був Коноплянка – захисники суперника зовсім не давали вільного простору капітанові Дніпра. Єдине чим запам’ятався Євген у першому таймі – це удар зі штафного з двадцяти метрів, який «прийняла» на себе стінка, та жовтою карткою за зрив атаки.

А Корнеліус все ж таки досяг свого на тридцять шостій хвилині. Після прострілу з лівого флангу світловолосий форвард данців відірвався від захисників і розстріляв ворота Бойка.

Друга половина зустрічі розпочалася із тиску Копенгагена, хоча відігруватись потрібно було дніпропетровцям (саме для цього в перерві Селезньов замінив Бартуловича). А тут ще й ушкодження отримав Матеус і поки готувалася заміна Дніпро пропустив вдруге. Кадріі здійснив прорив від центрального кола і невідпорно пробив точнісінько в кут – 2:0 і це вже серйозна заявка на перемогу.

Маркевичу потрібно було підсилювати атаку. Замість травмованого Матеуса з’явився Калинич, який відразу ж мав нагоду відзначитись, але м’яч після його удару з вигідної позиції пролетів мимо воріт.

Після цього гра заспокоїлася. Намагався повести партнерів за собою Коноплянка, періодично завдаючи ударів у своєму фірмовому стилі після зміщення із лівого флангу, але точності цього вечора Євгену дуже бракувало.

Кінцівка матчу залишилась за господарями. Чудову нагоду забити третій гол втратив Амарті – зовсім трішки точності забракло йому, щоб закинути м’яч за комірець Бойко. Насамкінець Корнеліус та Йоргенсен отримали по гірчичнику, а Сольбаккен провів тактичну заміну, на дев’яностій хвилині випустивши Антонсона.

Копенгаген крокує далі у четвертий кваліфікаційний раунд Ліги Чемпіонів, а на дніпропетровців чекає Ліга Європи.

Копенгаген – Дніпро 2:0 (0:0)

Копенгаген: 1. Андерсен, 2. Хоглі, 25. Йоргенсен М., 4. Нільсон, 3. Бенгтсон П., 18. Амарті, 8. Делані (до 90′), 9. Кадріі (до 70′), 10. Йоргенсен Н., 11. Корнеліус, 32. Аманкваа
Заміни: 24. Туту (з 70′), 15. Антонссон (з 90′)
Запасні: 21. Віланд, 6. Клаудемир, 22. де Ріддер, 7. Муссіс, 23. Пурье М.
Попередження: Нільсон 19′, Амарті 72′, Корнеліус 86′, Йоргенсен М. 87′

Дніпро: 71. Бойко, 3. Мазух, 20. Лео Матос, 44. Федецький (до 75′), 23. Дуглас Сілва, 8. Польовий, 17. Політило, 20. Канкава, 21. Бартулович (до 46′), 42. Коноплянка, 99. Матеус (до 53′)
Заміни: 11. Селезньов (з 46′), 9. Калинич (з 53′), 20. Бруно Гама (з 75′)
Запасні: 27. Лаштувка, 14. Чеберячко, 24. Лучкевич, 4. Кравченко С.