Дніпро перемагає Хайдук

У рамках четвертого кваліфікаційного раунду Ліги Європи дніпропетровці в Києві приймали Хайдук зі Спліта (Хорватія). Нинішня команда Артема Мілевського добряче попсувала нерви підопічним Мирона Маркевича.

Напередодні поєдинку Дніпро втратив свою головну зірку – Євген Коноплянка був прооперований і в найближчі кілька тижнів на нього розраховувати зась. Натомість відсидів дискваліфікацію Роман Зозуля і, як і очікувалося, з’явився на полі з перших хвилин.

Але найбільша цікавинка матчу була інша – обидва клуби у своєму складі мають легіонерів із протилежної сторони. У Дніпра це ціла діаспора в особі Калинича, Бартуловича та Стринича, а в складі Хайдука до Києва прибув Артем Мілевський. Проте, якщо дніпропетровські хорвати (окрім Бартуловича) почали матч з перших хвилин, то екс-форвард збірної України лишився у запасі.

Головними ж дійовими особами першої половини зустрічі стали Калиничі. І це не помилка – ворота Хайдука захищав голкіпер з таким самим прізвищем, як у гравця Дніпра. Причому у Калинича-воротаря шансів продемонструвати свою майстерність було значно більше. Удари Селезньова, Федецького, Кравченка, Бруно Гами (двічі) та Калинича-форварда були потенційно гольові, але голкіпер Хайдука ґав не ловив. Не менш вдало відіграв перший тайм і візаві Калинича-воротаря Денис Бойко, що майстерно зіграв проти Сушича, який втратив обидві гольові нагоди.

Другий тайм розпочався із штурму хорватської команди. І вже за дві хвилини по перерві Сушич скористався помилкою Дугласа в обороні і відкрив рахунок. Дніпропетровці явно були проти такого перебігу подій і вже через три хвилини встановили статус кво – Калинич-форвард забив гол-близнюк.

Після цього гра пішла на зустрічних курсах, де відзначатись повинні були обидві команди. І якщо дніпропетровці ніяк не могли попасти в площину воріт, то відзначитись футболістам Хайдука заважала феноменальна гра Дениса Бойка, який мінімум тричі витягав “мертві” м’ячі.

Так тривало до сімдесятої хвилини. За двадцять хвилин до завершення зустрічі наставники вирішили безпосередньо вплинути на перебіг подій за допомогою замін (за десятихвилинку їх було чотири). Вийшов на поле і Мілевський, але нічого неординарного показати йому не вдалося. Натомість заміни Маркевича спрацювали. Адже другий гол Дніпра організували гравці, які з’явилися на полі у другому таймі – Лео Матос подав, а Шахов приніс перемогу дніпропетровцям. Часу на те, щоб відігратися у хорватів не було.

Вольова перемога Дніпра 2:1, і у Маркевича вже остаточно з’явився джокер в особі Шахова.