Дніпро – Хайдук: у Спліті сухо

Напередодні матчу було чимало розмов. Дніпро, звісно, був фаворитом, але після безсонної ночі, яку дніпрянам влаштували фанати Хайдука могло статися що завгодно.

Варто відзначити, що Мілевський навіть у заявку на матч не потрапив, а от Шахов з’явився на полі з перших хвилин.

Перший тайм розпочався дуже жваво і вже після п’ятнадцятої хвилини рахунок міг би бути 3:1 на користь Дніпра, але Магліці з одного боку, а Шахову, Гамі та Зозулі – з іншого забракло точності та удачі.

Після цього гра перейшла у спокійніше русло. Дніпропетровці впевнено «вели» гру і лише якийсь шалений нефарт та Калинич (воротар Хайдука) заважав їм відкрити рахунок. Чого варті лише два попадання в каркас воріт від Зозулі на завершальних хвилинах тайму.

Хайдук повинен дякувати вищим силам за те, що вдалося завершити першу половину гри без пропущених голів, яких повинно було бути мінімум п’ять.

Після перерви гра зовсім не змінилася: дніпряни тисли – Калинич (воротар) відбивав усе.

Ігор Тудор спробував замінами збити темп гри. Адже було помітно, що його команда «підсіла» фізично. Але це не допомогло. Відразу після подвійної заміни Хайдука Гама повинен був забивати, але на заваді знову був Калинич.

Після цього був ще один удар Гами в руки воротарю і команди втихомирилися. Хоча вірніше сказати – втомилися. Почалася гра на догравання до фінального свистка. Безліч дрібних фолів та кілька жовтих карток, поміж чого Дніпро міг пропустити, але помилка Бойка не стала фатальною.

Під сам кінець Магліца та Федецький ледь не влаштували бійку, але все обійшлося. Арбітр додав чотири хвилини, за які вортар Хайдука спробував себе у ролі свого однофамільця із Дніпра, але стати для своєї команди “новим Палопом” йому не вдалось.

Видовищна нічия, яка дає Дніпру можливість зіграти в груповому раунді Ліги Європи.