Прекрасна Хорватія вабить своїми історичними місцями, чистим повітрям, красивими пляжами й лазуровими хвилями Адріатичного моря.

Фото: Shutterstock
Фото: Shutterstock

Хорватські острови, яких у країні понад тисячу, вже давно вважаються одним із найкращих місць для пляжного відпочинку.

Популярний часопис Večernji list склав рейтинг 10 найкращих хорватських пляжів, ознайомитися з яким ми вам пропонуємо.

10 місце посів пляж Дражиця в Біограді-на-Мору. Просто біля пляжу росте густий сосновий ліс, що частує відпочивальників цілющим повітрям. Пляж розташований у південно-східній частині міста, пропонує гостям численні послуги й розваги.

Фото: www.biograd-na-moru.com
Фото: www.biograd-na-moru.com

На 9 місці опинився задарський пляж Борик. Цей пляж у північній частині міста дуже люблять молоді задарці, особливо через велику кількість різноманітних екстремальних розваг. А ще місцеві жителі вважають, що тут найкрасивіший у світі захід сонця.

Фото: www.antenazadar.hr
Фото: www.antenazadar.hr

Трошки на північ від Задара – у Ніні – розташувався пляж Королеви, якому журналісти “вечірки” віддали 8 місце. Трикілометровий піщаний пляж знають далеко за межами Хорватії, бо їдуть сюди й німці, й австрійці, і навіть британці. Легенда оповідає, що тутешній пляж дуже любила дружина першого хорватського короля Томіслава.

Фото: www.hrvaska.net
Фото: www.hrvaska.net

На 7 місці розташувався пляж Зрче на острові Пагу. Цей пляж відомий на всю Європу перш за все своїми нічними клубами – дехто навіть каже, що тут “хорватська Ібіца”. Тож хто полюбляє гучні розваги з музикою і танцями – тому сюди.

Фото: www.croatiashuttle.com
Фото: www.croatiashuttle.com

6 місце – пляж Сахарун на Довгому острові. Цей пляж взагалі належить до числа найкрасивіших у світі: чисте море поєднується тут з білим піском і величним сосновим лісом.

Фото: Вікіпедія
Фото: Вікіпедія

На 5 місце піднявся пляж Костань на острові Угляні. Пляж піщаний, море тут неглибоке, що ідеально для дітей і тих, хто не вміє плавати. Також тут сподобається тим, хто не любить нав’язливого сервісу – практична відсутність обслуговування змушує відвідувачів подбати про своє харчування самостійно.

Фото: kostanj.net
Фото: kostanj.net

4 місце: пляж Порат – найкращий піщаний пляж острова Бишево. На острові є близько 30 морських печер і гротів, а сам пляж не надто перевантажений цивілізацією, тож сподобається любителям краси природи.

Фото: www.tz-komiza.hr
Фото: www.tz-komiza.hr

На 3 місці – Райський, піщаний пляж на північному березі острова Раба. Неподалік від пляжу також розташований спортивний центр.

Фото: www.lopar.com
Фото: www.lopar.com

Срібло в пляжній суперечці дісталося пляжу з красивою назвою Бельв’ю в Дубровнику. Місцеві жителі приходять сюди задля прохолоди, а тим, хто любить посмажитися на сонечку, радять приходити вранці – тоді сонця буде вдосталь.

Фото: panoramio.com
Фото: panoramio.com

А золотий призер хорватського пляжного хіт-параду – пляж Саплунара на острові Млєті. Млєт вважається найзеленішим хорватським островом, найлісистішим. Пам’ятаєте, ми якось писали, що на острів потрібен лікар? То це якраз там. До речі, лікаря, кажуть, вже знайшли. Західна частина острова, між іншим – національний парк.

Фото: Вікіпедія
Фото: Вікіпедія

Звичайно, ви можете поїхати до Болгарії, або відпочити у Скадовську. Але краще все ж вирушити на Адріатику.

Коли приїдете до Хорватії – неодмінно відвідайте три найкращих цукерні Загреба, поїдьте до Задара, Спліта, Рієки, Макарськи… І побачите, яка Хорватія казкова!

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment