Депутат за гасла проти Януковича пробив активістові голову

У Торезі Донецької області депутат міської ради Василь Бондаренко жорстоко побив чоловіка, який писав у центрі міста гасла проти президента Віктора Януковича та владної Партії регіонів.

[adsense_id=”1″]

Про це повідомив один із тамтешніх блогерів у своєму блозі ЖЖ .

Чоловік фарбою з балончика писав на пам’ятнику Ленінові, стінах та дверях гасла “Зека на нари!” і “Банду – геть!”. Розлючений депутат та його товариші групою застосували до громадянина фізичну силу.

“Бондаренко (депутат – ред.) – “отаман” місцевої “казачої” організації, бив чоловіка нагайкою. Разом із ним участь у побитті брали двоє його “побратимів”-“казаків”. Чоловіка кинули на землю, пробили голову, зламали палець. Усі про це мовчать”, – повідомляється у дописі.

Потерпілий зафіксував ушкодження й подав заяву до міліції. Проте, як вважає блогер, у Торезі цього інциденту ніхто не розслідуватиме, тож депутатові ніщо не загрожує. Для Тайожного союзу побиття за адміністративне правопорушення – звична практика.

Додамо: як і переслідування за, скажімо, перевернутий портрет чиновника – як за наругу над державними символами. Або – кримінальна справа про повалення Леніна у Києві…

Олег Верешковський

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір