День Блогу – 2012

Доброго дня, шановні читачі. Як і обіцяв, сьогодні напишу про результати відзначення Дня Блогу – 2012. Таким чином хочу зробити святковий подарунок всім колегам, котрі вирішили приєднатись до міжнародної спільноти блогерів, що відзначають цей день, та ще й знайшли в собі сили присвятити трохи свого часу написанню посту про блогерське свято.

 

Фото: nachnivsesnachalo.ru

 

Першим на мою пропозицію відгукнувся пан PVS, в миру – Володимир, мій тезко. Він привітав колег з професійним святом ось таким постом – Happy BLOG Day!!! Друже, щиро дякую від усіх, про кого ти згадав у своєму записі. А про мій подарунок до свята тобі відомо – лінк ти бачиш 😉

 

Наступним оперативно відгукнувся ще один тезко – Володимир aka Akceptor. Пост Blog Day – 31.08.Щороку вважаю дуже вдалим, як і багато інших записів колеги по “Українському дайджесту блогосфери”. Дякую, пане Akceptor, отримуйте подарунок 🙂

 

Було б дивно, якби нагодою щось сказати не скористався пан Воробус. І він таки скористався 🙂 У блозі Воробуса з’явився пост з оригінальною назвою З Днем Блогу!!! Воробусе, щира подяка за участь! Не думаю, що мій подарунок тобі конче потрібен, але – лінки зайвими не бувають 🙂 Зрештою, крім іншого, це ще й вияв поваги до одного з найпопулярніших блогерів якщо не всієї України, то Львівщини – точно.

 

І неодмінно згадаю про Тараса Електрика, котрий відзначив День Блогу публікацією на сайті Блогери. Пост має назву Вітаю блогерів з днем блога. Прекрасні слова, бггг, навзаєм, Тарасе.

 

Ось, наразі, й все. Цьогоріч – дуже скромненько, але є, як є. Подарунки роздано, всім – дякую, до зв’язку.

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір