Чи введуть податок на користування Скайпом?

Податок на використання програмного забезпечення на кшталт Skype можуть ввести в Україні. Про це повідомив керівник НКРЗ Петро Яцук.

Сьогодні ця новина буквально рве українські ЗМІ, форуми й соцмережі. Ситуація починає нагадувати день закриття EX.UA. Прочитав навіть, що українські прихильники групи Anonimous обіцяють завтра розпочати атаки на провладні ЗМІ, сайти державних органів, а за кілька днів – зламати електронну пошту українських високопосадовців та викласти їх листування у мережі.

 

Стосовно самого проекту голова НКРЗ сказав: – “Нові доходи легко можна отримувати просто завдяки монетизації послуг надання доступу до контенту. Оператори зв’язку мають бажання, та й право, заробляти на передачі інформації Інтернет-додатків. Це їх природне бажання. Зараз мережі використовуються лише як транзитний канал. Жодних доходів це не дає, тому оператори не хочуть здійснювати модернізацію мереж.

 

З огляду на це ми однозначно маємо продовжити розробку нормативних документів щодо регулювання доступу до послуг, інформації та контенту”.

 

За словами Петра Яцука, НКРЗ здійснюватиме переговори як з операторами ринку, так і з компаніями, що надають Інтернет-послуги.

 

Щоправда, про користувачів знову забули…

 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір