“Чорноморець” вдруге за тиждень не зміг здобути перемоги

Другий тур чемпіонату України серед клубів прем’єр-ліги випало закривати маріупольському «Іллічівцю» та одеському «Чорноморцю».

Команда із Маріуполя вже другий матч поспіль змушена проводити домашній матч на полі суперника. Спочатку це матч мав відбутися в неділю, але через прохання одеського управління МВС від 29 серпня дирекція УПЛ перенесла дату проведення матчу на понеділок.

Порівняно із попереднім туром наставники були змушені зробити кілька замін: травмованих Іщенка («Іллічівець») та Балашова («Чорноморець») замінили Довгий та Діденко відповідно. Також відзначимо, що з перших хвилин у складі одеситів з’явився Гречишкін.

Команди не стали придивлятися одна до одної і відразу ж спробували взяти ініціативу в свої руки. Спочатку одесити взяли м’яч під свій контроль, але гольових моментів біля воріт Гальчука так і не виникло. Натомість «Іллічівець» відкрив рахунок після флангової атаки – Гринь подав з правого флангу, а ніким не прикритий Довгий ввігнав м’яч у сітку. 1:0 – і це лише восьма хвилина матчу.

Як виявилось це був лише початок гольової феєрії, яку довелось побачити глядачам, які прийшли на стадіон «Чорноморець» цього вечора. Адже вже на п’ятнадцятій хвилині рахунок був рівним – це Путраш та Фомін організували гол-близнюк, але вже у ворота Гальчука.

Не минуло й п’яти хвилин, як «Чорноморець» вже був попереду. Діденко після відскоку підібрав м’яч та вразив лівий кут воріт суперника.

Та довго перевагу втримати не вдалось. Чергове взяття воріт «Чорноморця» відбулося знову ж після флангової атаки, але вже своїм футболістом. Після прострілу зліва Мішньов дезорієнтував одесита Сівакова і від голови останнього м’яч опустився у кут воріт.

Залишалося грати ще п’ятнадцять хвилин, але команди й не збиралися збавляти темп. Гринь порушив правила біля власного штрафного майданчика (за що отримав від арбітра «гірчичник»), а Гай на відмінно скористався нагодою очолити список бомбардирів УПЛ – тепер у Олексія три голи у двох матчах.

І одразу ж одесити могли забити четвертий, але вихід віч-на-віч Аржанову не дав реалізувати Гальчук.

«Іллічівець» відверто хотів відігратися ще до перерви: чергова флангова передача Гриня знайшла «забутого» у штрафній одеситів Чурка і В’ячеславові залишалося лише розстріляти порожній кут воріт – 3:3.

Міг знову засмутити воротаря маріупольців Діденко, але його дальній удар на сорок п’ятій хвилині пройшов значно вище воріт. На цьому з небезпечноми моментами у першому таймі було покінчено.

Ті, хто сподівався побачити продовження видовища у другому таймі, були глибоко розчаровані. Початок другої половини гри пройшов за невеликої територіальної переваги маріупольців, проте, до небезпечних моментів так і не дійшло. Всі атакувальні дії зводились до флангових навісів, які реальної загрози воротам не несли. Склалося враження, що всі свої сили гравці обох команд залишили в першій половині зустрічі. Тренери почали робити заміни, які ще більше «збили» темп, а першу реальну нагоду забити втратив Тотовицький, коли на сімдесят п’ятій хвилині ледь не закинув м’яч за комірець Безотосному.

Одесити відповіли дальнім ударом Слінкіна та голом Фоміна, який, однак, не був зарахований через порушення правил. Протягом часу, що залишався Кулач встиг завдати небезпечного удару, з яким впорався воротар одеситів, а Микола Павлов провести ще дві заміни. Як наслідок – 3:3. Надрезультативна нічия, яку не можна не назвати закономірною.

Іллічівець – Чорноморець 3:3

Іллічівець: 1. Гальчук, 4. Довгий ( до 89′) , 91. Бутко, 3. Чижов, 8. Тотовицький, 20. Чурко, 61. Мішньов, 77. Путівцев, 95. Калинін, 11. Гринь ( до 93′) , 39. Кулач

Чорноморець: 12. Безотосний, 52. Тейку, 24. Гречишкін ( до 76′) , 10. Гай, 4. Путраш ( до 46′) , 17. Аржанов, 32. Сіваков, 42. Зубейко, 94. Данченко О. ( до 56′) , 9. Діденко, 19. Фомін

Заміни: 13. Яворський (c 89′) , 17. Федотов (c 93′) – 39. Опанасенко (c 46′) , 33. Слінкін (c 56′) , 8. Ковальчук К. (c 76′)

Попередження: Чижов 12′, Гринь 30′ – Діденко 65′, Гречишкін 67′, Сіваков 78′