Релігієзнавця, історика й філософа Ігоря Козловського знають далеко за межами України. Відомого науковця тримають у полоні продавці курей, охоронці й п’яниці. Держава продавців цукерок і вугілля нічого не робить для його звільнення.

Олена Крилова: “16 лютого Ігорю Козловському виповнилося 63 роки. Вдруге відомий у всьому світі вчений не може запросити на свій день народження гостей. Бойовики не вносять вченого в списки на обмін, оскільки вважають його «громадянином “ДНР”».

Звернення до міжнародних організацій, до наукової спільноти, української влади та до угруповання не дали результатів. Ігор Козловський як і раніше залишається в ув’язненні.

Релігієзнавець, історик і філософ Ігор Козловський відомий далеко за межами України. Він закінчив історичний факультет Донецького державного університету та отримав диплом з відзнакою, а в 1980–1984 рр. навчався в аспірантурі Інституту історії України НАН. Він встиг попрацювати на різних посадах в Донецькому обласному виконкомі, а в Донецькій обласній державній адміністрації був провідним фахівцем у справах релігії. Є керівником Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків вже розформованого Донецького державного інституту штучного інтелекту. Потім працював на кафедрі філософії Донецького національного технічного університету.

Ігор Козловський — президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник Донецького обласного відділення Української асоціації релігієзнавців, президент громадської організації «Центр Діскавері», заступник гетьмана Українського реєстрового козацтва з питань міжнародних зв’язків, особового складу і релігії, керівник Міжнародного центру християнсько-мусульманського діалогу і співпраці. Ігор Анатолійович є дійсним членом Королівського коледжу дворянства (Португалія) і має орденський знак цієї організації, а також є почесним громадянином штату Оклахома (США). Він нагороджений медаллю Австрійського товариства Альберта Швейцера. Є автором десятків наукових, науково-популярних та літературно-художніх публікацій. Його роботи перекладені багатьма мовами, він також удостоєний безлічі нагород та орденів”.

Мабуть, це запитання без відповіді: чому?

Оновлення: Справу Ігоря Козловського розглядають у “суді” “ДНР” (читайте тут).

* * *

Стежте за новинами на нашій сторінці у Facebook, Twitter і VK.com. Поділіться цією новиною з друзями!

Ви можете повідомити нам новину, надіслати свою статтю або стати блогером чи вести колонку на сайті «Український простір». Пишіть нам: ukrnetinfo@yahoo.com

Поділитися:
 • 7
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  7
  Shares

Leave a Comment