Чому не працює сайт Одеської міськради?

Чому не працює сайт Одеської міськради?

Інтернет-новини: вже вдруге за тиждень веб-сайт Одеської міської ради “лежить”. В чому ж причина?

 

Управління інформації Одеської міськради стверджує, що на сайт www.odessa.ua здійснюється хакерська атака. За словами співробітників того ж управління, було зламано також поштовий сервер міської ради, з якого хакери розсилали повідомлення, що не відповідали дійсності.

 

Насправді, заяви управління інформації викликають великі сумніви. По-перше, які можуть бути мотиви зламати сайт міської ради Одеси? Кому він треба? Та нікому. По-друге, за наявності цілого управління, що забезпечує роботу сайту, а також декількох технічних структур (включно зі спеціальним комунальним підприємством) нейтралізувати наслідки атаки можна за декілька годин. Але нічого подібного не відбувається.

 

Що це може означати? Або – що співробітники міської ради цілковиті дилетанти (вірю). Або – що ніякої атаки немає і не було. Просто сайт підчищають від матеріалів, що вже стали лишніми. А також – думають, що написати стосовно відставки Одеського міського голови. Зазначу, що жодних проблем з міським сайтом ніколи не було до того моменту, як ЗМІ розповсюдили інформацію про вимушену відставку мера. А ще цим новинам передували скандальні заяви Сергія Ківалова про Олексія Костусєва, та навпаки.

 

Отож їх тепер і “атакують”…

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір