Чергові оновлення в ЖЖ

Зміни зовнішнього вигляду й функціоналу Живого Журналу тривають: після оновлення сторінок коментарів та додавання нового запису надійшла черга презентації нового вигляду профіля користувача.

Адміністрація наголошує, що протягом певного часу (не кажуть, на жаль, якого) можна буде перемикатися на попередній зовнішній вигляд сторінки. Але не довго:)

Щоб побачити власний профіль у новому вигляді, і показати його своїм відвідувачам, треба на сторінці профілю натиснути на лінк “Перейти на новий вигляд”. Аналогічно за посиланням “Тимчасово повернутися до старого вигляду” можна цей перехід відкласти (тимчасово, еге ж).

Профіль змінився зовні, а також не матиме тепер рекламних блоків – для користувачів з будь-яким рахунком, не лише з платним. Ближ до верхньої частини сторінки перенесено контакти користувача.

Змінено також відображення списку друзів: раніше в профілі іншого користувача спільні друзі виділялися в його списку друзів жирним шрифтом. Тепер їх винесено в окрему категорію, і юзер бачитиме наступні групи: “Друзі” (ті, кого користувач додав у друзі), “Ваші спільні друзі” (раніше вони були виділені жирним шрифтом), “У друзях у” (об’єднує колишні списки “Взаємні друзі” і “Також у друзях у”) і “З них ваші друзі” (ті, хто раніше виділявся жирним в списку “В друзях у”). У кожній з цих груп відображається 50 журналів, розташованих за алфавітом. Решту журналів можна побачити, клікнувши на посилання з трьома крапками в кінці списку.

Таким чином, жодних корисних нововведень ЖЖ не зробив. Як завжди 🙂

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір