Чергова атака Google на продажні лінки

Як Google постійно намагається боротись з нечесними методами просування, так і ми постійно дискутуємо на тему “Нормально чи не нормально купувати-продавати лінки”. Останній виступ був у замітці “Думская.Нет” купує посилання!“, і, як практично завжди, мене назвали динозавром і неуком у галузі SEO.

 

 

І хоч я постійно наголошую , що купівля посилань жодного стосунку до SEO не має, а є лише штучною маніпуляцією результатами пошукової видачі, все ж, здебільшого опиняюсь у меншості.

 

Та все одно, з часом Google нам усім покаже – хто правий, хто не дуже. Одна з останніх звісток з передової боротьби між Google і тими, хто намагається за рахунок платних посилань підвищити свої позиції у пошуковій видачі прийшла з searchengineland.com: 19 березня Google прибрав з результатів пошуку сайти, що користувались послугами купівлі лінків у мережі buildmyrank.com.

 

Вони теж казали своїм клієнтам: – “Серйозні діячі Інтернет-маркетингу знають, що єдиний спосіб підвищити рейтинг сайту – побудувати якісну мережу зворотніх посилань. Замість того, щоб розміщувати ці посилання по одному, ми пропонуємо швидко налагодити зв’язки на нашому сайті – це мережа із сотень тисяч якісних сторінок з високим рангом, бла-бла-бла…” В результаті – бан переважної більшості сайтів, що користувались послугами buildmyrank.com.

 

Buildmyrank.com у своєму блозі підтвердили, що компанія Google виключила з індексу переважну більшість сайтів їх мережі станом на 19 березня 2012 року. Керівництво buildmyrank.com прийняло рішення відмовитись від надання послуг, можливо – закрити сайт, повернути клієнтам гроші.

 

Але це – на Заході. Там клієнтам іноді повертають гроші. А коли подібні акції дійдуть до нас – ніхто нікому гроші не поверне, не той менталітет і не ті умови ведення бізнесу. Тим паче, що українські вебмайстри користуються російськими сервісами купівлі посилань, а російянам на момент “чорного дня” буде абсолютно начхати на претензії хохлів. Можете не сумніватись. 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір