Чечетов виведе на Майдан десятки мільйонів чесних інтелігентних шахтарів

“Балакуча голова” Партії регіонів спростовує інформацію про те, що його політсила буцімто готує масові зіткнення в Києві на вихідні.

 

[adsense_id=”1″]

Пан Чечетов тричі крикнув, що такі слова – маячня хворих опозиціонерів: “Вони не бачили Донбасу! Усі безлади чинять три західні області в Києві. Вони – такі українці, як я – китаєць, бо були чи то в Річі Посполитій, чи то в Литовському князівстві! На щастя є Донбас! Донбасу ніхто ніколи не ставив на коліна! Тож Донбас своє слово скаже! Донбас удесятеро більший за ці області. Це індустріальне серце України!”, – розпалився Чечетов.

Нардеп упевнений, що люди, які приїдуть на вихідні до столиці на підтримку ПРезидента і ПР, зацікавлені лише: “у стабільності та порядку. Їх буде в десятки разів більше, ніж тих, що стоять на Майдані. А лідери опозиції – це іноземні найманці, які за американські гроші намагаються вчинити державний переворот. Звісно, народу це набридло”.

На питання про підготовку “регіонами” провокацій, можливість масових зіткнень за участі “тітушок” з євросимволікою, котрі провокуватимуть кривавий конфлікт, він сказав: “Це маячня! Немає нікого, чеснішого за шахтарів! Це роботяги і трудяги! Вони скажуть своє слово! Все буде інтелігентно, стримано і чітко. Ми не допустимо зіткнень”.

А чи багато ви бачили в своєму житті чесних інтелігентних шахтарів? Набереться з 10 мільйонів?

Український простір

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір