Боротьба за мову в Інтернеті й на вулиці

Отже, що маємо: 1. присутні на позачерговій сесії ВР депутати не підтримали проекти постанов про скасування результатів голосування за закон “Про засади державної мовної політики”, що був прийнятий 3 липня; 2. за повідомленнями учасників мітингу біля ВР, якраз перед розглядом згаданих постанов представники опозиції залишили сесійну залу; 3. кампанія проти скандального закону набуває нових обертів, зокрема, в Інтернеті.

 

 

Від депутатів (і провладних, і опозиційних) ніхто, здається, нічого іншого й не чекав. Такий перебіг подій вигідний і одним, й іншим. Звісно, це думка дилетанта, але бачиться все саме так. Істеричні та суворі промови на камеру до уваги не беремо.

 

Мітинг біля ВР чомусь проходив знову під партійними прапорами. Викликає думки про проплаченість учасників та нівелює факт наявності мітингу. Шкода. До речі, кількість учасників варіюється в різних ЗМІ від 500 до 4 000 осіб. Занадто велика розбіжність…

 

Щодо Інтернет-активності: відкрив для себе сайт, який, за задумом, має стати засобом координації небайдужих до мови та долі країни – http://www.ukrmova.tk/. На цьому сайті можна приєднатись до ініціативи “Український Дім”, запропонувати свою допомогу рухові (у різних формах).

 

Повідомлення в Twitter публікуються з тегами #ukrmova, #укрмова, #укрдім, #ukrdim. Якщо виявлю інші – оновлюватиму перелік.

 

Сторінка підтримки http://www.facebook.com/events/164052630397568/.

 

Звісно, підтримка оффлайн більш важлива, але ті, хто не має змоги доїхати до Києва, можуть організувати підтримку в своїх населених пунктах, або поширювати інформацію в мережі.

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір