Бойова нічия для Зорі

Попри те, що букмекери за звичкою вважали фаворитом голландців, підопічні Віталія Вернидуба довели, що їм до снаги пробитися в груповий етап Ліги Європи.

Початок гри обидві команди провели, як кажуть, у розвідці, а найцікавіший момент першої десятихвилинки – порвані шорти Уілкшира (постарався новачок Зорі Сегбефія).

Поступово Фейеноорд заволодів ініціативою, а оборона луганчан ледь стримувала атаки голландців, і якби не блискуча гра (вже котра підряд?) воротаря Шевченка, рахунок відкрили б саме гості.

Але атакувати не значить перемагати – цю істину підтвердили футболісти Зорі, які зуміли реалізувати свій перший гольовий момент. Хомченовський розіграв штрафний з Білим, а останній блискуче пробив повз стінку.

Проте, втримати рахунок луганчанам не вдалось. Вже за десять хвилин Фейеноорд відновив паритет. Згаданий вище Уілкшир навісив у штрафний майданчик Шевченка, де два захисники не завадили Те Вреде розстріляти ворота з карного майданчика.

Кінцівка тайму пройшла під супроводом атак голландців, і якби не воротар, уркаїнська команда могла б піти на перерву поступаючись у рахунку, але свисток арбітра підоспів вчасно.

Відпочинок явно пішов на користь луганчанам. Після поновлення поєдинку вони заграли значно активніше, і якби фортуна була на їх боці могли засмутити голкіпера гостей не один раз.

Фейенорд же перейшов грати на контратаках і майже спіймав свій шанс, але то Ігнатьєвич наздожене, то не вистачить зросту, щоб замкнути передачу партнера.

Як наслідок – бойова нічия, яка залишає шанси обом командам на прохід у груповий раунд.

Зоря: 62. Шевченко М., 3. Писко, 8. Малишев (до 46′), 17. Инатьєвич, 25. Білий, 6. Каменюка, 9. Сегбефія (до 56′), 10. Чайковський, 50. Хомченовський, 20. Караваєв, 50. Будковський

Заміни: 35. Грицай (з 46′), 18. Малиновський (з 56′)

Фейеноорд: 1. Мулдер, 2. Уілкшир (до 82′), 4. Матейсен, 5. Конголо, 22. ван Беек, 6. Класі (до 71′), 7. Боетьюс (до 62′), 10. Іммерс, 21. де Вільєна, 27. Схакен, 93. те Вреде

Заміни: 14. Басачикоглу (з 62′) , 8. Вормер (з 71′) , 26. Карсдорп (з 82′)

Вадим Грищук

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір