За коефіцієнтом корисної дії найкращим президентом України показав себе Петро Порошенко.

Таку думку висловив блогер, екс-депутат Київради і український підприємець Олексій Давиденко в соціальній мережі Фейсбук.

“За ККД – він кращий. Подобається вам це чи ні – на сьогодні в українському політикумі йому немає рівних ні у внутрішній, ні в зовнішній політиці. Об’єктивно. За перманентної війни з Росією. За розрізненості і різношерстості наших людей. За половини населення, яке свідомо голосувало за Труханова, Кернеса і “Опоблок”. За втрати частини території і повного банкрутства країни на момент його приходу на посаду. Він таки зумів стабілізувати країну і консолідувати людей”, – вважає блогер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кернес робить з Харкова електоральний анклав для Порошенка

За його словами, серед заслуг Петра Порошенка найважливіші такі: асоціація з Євросоюзом, безвіз, створення боєздатної армії, отримання томосу, декомунізація, створення НАБУ і ДБР, міжнародна коаліція проти Росії.

“Усе це асоціюється і завжди буде асоціюватися саме з його президентством. І що ще важливо. Він працює з ранку до ночі. З раннього понеділка до пізньої неділі. Це видно. Десятки виїздів в зону АТО/ООС. Сотні відвідувань регіонів. Він затребуваний і прийнятий на міжнародній арені”, – зазначив Давиденко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луценко: Країні не потрібні ніякі нові курси

Він дійшов висновку, що найкращий з кандидатів на цей час – саме чинний президент.

“Так, він не ідеальний, не кришталевий і не пухнастий. Ніхто не збирається з цим сперечатися. Але ж і ми всі не стали ідеальними за ці п’ять років. І ми не стали ідеальними громадянами своєї країни. Ми хочемо ідеального президента і чесну владу , а самі хочемо і далі жити як звикли. Кардинально помінятися в дорослому і свідомому віці – це теж довгий і нелегкий шлях спроб, помилок, ламання звичок і стереотипів – роботи над собою. Цей шлях варто пройти не тільки йому, а й усім нам. На сьогодні Порошенко – це найкращий наш президент і найкращий вибір”, – констатував Олексій Давиденко.

Поділитися:
 • 13
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  13
  Shares

Leave a Comment