Бідолашний Ленін… Міліція має намір порушити справу за двома статтями

Міліція почала розслідування за фактом знесення пам’ятника Леніну на бульварі Шевченка у Києві, повідомила начальник прес-служби столичного ГУ МВС Ольга Білик.

 

[adsense_id=”1″]

За її словами, розслідування – у юрисдикції Шевченківського районного управління внутрішніх справ. Зараз на місці події працює слідчо-оперативна група, яка здійснює опитування свідків та фіксацію доказів.

Після проведення слідчих дій буде розпочато кримінальне провадження, каже речник міліції, ймовірно – за статтями Кримінального кодексу 194 (умисне знищення або пошкодження майна) та 293 (групове порушення громадського порядку).

Відповідаючи на питання, чому міліція не перешкоджала знесенню пам’ятника, Білик заявила, що міліція не завжди має змогу оперативно дістатися до місця події через те, що багато вулиць у центрі Києва заблоковано мітингувальниками.

Нагадаємо, на відео з кадрами знесення пам’ятника видно, що міліція й навіть “Беркут” були біля Бесарабського ринку, але жодних заходів не вживали. Таким чином, слова про те, що міліція буцімто не встигла – м’яко кажучи, неправда.

Також незрозуміло, що такого цінного у боввані комуністичного лідера, що через нього треба порушувати кримінальні справи – адже Указу Президента України про необхідність позбутися залишків тоталітарної епохи ніхто не скасовував. Крім того, згаданого пам’ятника не існує, бо ж його ще кілька років тому виключили з реєстру пам’яток.

Джерело: puls.kiev.ua

 


 

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір