Біатлон: результати спринтерської гонки

Стартував четвертий етап Кубка світу з біатлону у чоловіків і жінок.

[adsense_id=”1″]

Після невеличкої паузи, пов’язаною з новорічно-різдвяними святами, стартував четвертий етап Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі. Для нашої збірної етап розпочався досить вдало. Наша біатлоністка Олена Підгрушна зуміла здобути бронзову нагороду. До речі це вже шоста жіноча нагорода у цьому сезоні.

Етап розпочався спринтерською гонкою серед чоловіків. У цій гонці Україну представляло п’ять українських біатлоністів: Артем Прима, Сергій Семенов, Сергій Седнєв, Андрій Дериземля, Дмитро Підручний. Гонка видалася вкрай важкою для всіх біатлоністів. Сильний туман не дозволив біатлоністам чітко сконцентруватися на стрільбі, а погане снігове покриття не дозволило показати найкращі швидкісні якості.

Але незважаючи на погані погодні умови, гонка вийшла досить цікавою. Нарешті у цьому сезоні показав хороший результат минулорічний володар Кубка світу з біатлону норвежець Еміль Свендсен. Норвежець посів першу сходинку, зумівши випередити менш ніж на секунду свого легендарного співвітчизника Уле-Айнара Бьорндалена . Заслужене срібло для легенди біатлону. Бронза дісталася лідеру загального заліку Кубка світу, французу Мартену Фуркаду. Серед наших біатлоністів слід відзначити Артема Приму, який посів п’яту сходинку, показавши найкращий результат у своїй кар’єрі. До залікової зони також потрапили Сергій Семенов, який посів 17-ту сходинку і Сергій Седнєв, який став 33-ім, набравши перші залікові бали у Кубку світу. Серед інших наших біатлоністів Дмитро Підручний став 45-им, а Андрій Дериземля – 50-ий.

Знову приємно здивувала наша жіноча збірна, а особливо Олена Підгрушна, яка зуміла вибороти бронзову нагороду. Олена, за рахунок вдалої стрільби, зуміла зачепитися за п’єдестал, програвши переможниці близько 36 секунд. Ця бронза стала її першою нагородою у індивідуальних гонках у цьому сезоні. Перемогу у цій гонці святкувала білоруска Дарья Домрачова. Одна з найбільш сильних біатлоністок, нарешті показала той результат, якого від неї так довго чекали. Дарья показала один з кращих результатів у швидкості бігу. Срібло дісталося фінській біатлоністці Кайсі Макарайнен, яка програла Домрачовій 30 секунд. Стабільно у першій десятці закріпилася Валя Семеренко, яка на цей раз посіла 6-ту сходинку. ЇЇ сестра Віта стала 17-тою. До залікової зони також потрапила Наталія Бурдига з 27-им результатом. Ще одна українка, Марія Панфілова посіла 48-му сходинку. А от Юлія Джима з невідомих причин не фінішувала.