Біатлон: результати спринтерської гонки

У шведському Остерсунді на першому етапі Кубка світу з біатлону відбулася заключна гонка у спринті серед чоловіків.

[adsense_id=”1″]

Як і передбачалося, перемогу одержав нинішній лідер загального заліку, французький біатлоніст Мартен Фуркад. Навіть один промах у стійці не завадив французові піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу. Він за рахунок своєї швидкості зумів випередити найближчого переслідувача шведа Фредріка Ліндстрема, який, до речі, відстрілявся чисто, на 7 секунд.

Швед став другим. А от боротьба за третю сходинку була запекла і переможцем із неї достатньо непередбачувано вийшов американець Тім Бурк: він випередив найближчих переслідувачів француза Жана-Гійома Беатріса, німця Арнда Пайффера і росіянина Євгенія Устюгова.

Найкращим із українців став Андрій Дериземля: він із одним промахом у стрільбі лежачи посів 19-те місце. Наразі найкращий український біатлоніст у загальному заліку – Сергій Семенов, який посідає 27 місце. Серед інших українських біатлоністів Андрій Прима став 36-м, тим самим здобув перші залікові очки для себе у загальному рейтингу, Сергій Седнєв – 78-й, а Олександр Біланенко на фініші був 84-м.