У Львові та області нині триває підготовка батальйону “Львів” до участі в АТО. Зараз військовослужбовці проходять курс підготовки у Навчальному центрі підготовки працівників ОВС ГУМВС України у Львівській області.

Для батальйону місто вже закупило 60 бронежилетів та передало в користування автомобіль “Ford Expedition”. Проте, як стверджує в.о. командира батальйону Руслан Дребот, підрозділ все ще потребує бронежилетів, касок, протиосколкових окулярів і тепловізорів.

“Я від щирого серця від усіх працівників міліції Львівщини хочу подякувати меру м. Львова Андрію Садовому й усім активним громадянам, які допомагають бійцям щодо забезпечення необхідними засобами захисту, харчуванням, медичним обладнанням. Повірте, зараз наші хлопці, які служать безпосередньо в зоні АТО, матимуть все необхідне для того, щоб гідно виконувати свої службові обов’язки. Завдяки вам усім наші хлопці матимуть відповідний захист і відповідне забезпечення. І знову ж таки виконають свій обов’язок, до чого вони присягнули своїй державі і народу», – зазначив начальник Головного управління МВС України у Львівській області Дмитро Загарія.

База підготовки батальйону Львів

Батальйон Львів на заняттях.

За словами ж міського голови Андрія Садового, львівська мерія, координуючи діяльність міських установ, громадськості, приватних структур, на сьогодні зібрала цілий обоз для відправки у зону АТО батальйону “Львів”. Вантажі різноманітні – починаючи від питної води й закінчуючи білизною, шкарпетками та іншими потрібними речами. Крім цього, протягом кількох днів було завантажено 20 тонн провізії. І ці харчі – не домашня консервація, а сертифіковані продукти, які можуть досить довго зберігатися. А за допомогою благодійників і місцевого 24-го телеканалу батальйону «Львів» передали тепловізор для несення служби на блокпостах. Найважливіше, що такий великий обсяг допомоги став можливий завдяки спільній діяльності міської влади, громадських організацій, церкви, коли всі розуміли один одного з півслова.

“Дякую усім громадянам Львівщини за їхню допомогу і турботу. Із нашого підрозділу «Львів» ніхто вас не підведе. Ми будемо служити чесно й добросовісно, щоб гідно носити звання правоохоронця особливого призначення. У нас є таке гасло: «Якщо комусь буде потрібна допомога, то ми повернемось навіть з того світу». Повірте в нас, а ми все зробимо, щоб нас шанували як справжніх правоохоронців», – подякував львів’янам за турботу Руслан Дребот.

Ігор Галущак
igala@ukr.net
Фото прес-служби ЛМР

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Comment