Авдіївка з газом і теплом, – Жебрівський

У Авдіївці в посиленому режимі працює поліція, відновлено постачання газу й тепла, вода подається за графіком.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомляє голова Донецької обласної адміністрації Павло Жебрівський.

«Газ і теплопостачання у квартирах #Авдіївка є, воду подаємо по графіку. Лікарня та Укртелеком працюють у штатному режимі. Підрозділи національної поліції працюють у посиленому режимі для забезпечення порядку у місті. До речі, дуже допомогли і розвантажили потік людей створені вчора нацполіцією на околицях Авдіївки два додаткові пункти звернень громадян. Ці пукти працюють також і в режимі пунктів обігріву, харчування та надання гуманітарної допомоги. По місту працюють машини які розвозять продукти харчування і теплі речі», – пише чиновник.

Раніше повідомлялося, що окрему увагу в Авдіївці приділяють людям з особливими потребами – за графіком розвозять продукти, гігієнічні набори, надають необхідну допомогу.

За інформацією голови ОДА, ніч в Авдіївці минула відносно спокійно, з поодинокими обстрілами на околицях міста. Станом на 8:00 5 лютого задокументовано 179 пошкоджень різного ступеня у приватних будинках і квартирах міста, з них 133 у приватному секторі, 25 квартир у багатоповерхівках. Пошкоджено також 7 приватних гаражів, 3 автомобілі, магазин, залізничні колії на станції Авдіївка.

Як раніше повідомляв «Український простір», жителі Донецька свідчили, що в Київському районі міста бойовики почали примусово евакуювати людей і посилювати угруповання важкого озброєння.

Євген Шкодун

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір