Архітектура в УАнеті

Думаю у всіх були ситуації, коли шукали щось в мережі на вузьку тему, та нічого потрібного не знаходили. Коли я навчався на архітектора, те ж саме було і зі мною, знайти справді потрібну та цікаву інформацію про архітектуру та інтерє’р, а тим більше українською мовою було майже не реально.

 

 

Провівши детальне дослідження я твердо вирішив завести свій блог. Сьогодні для сайту “Український інтренет” підсумую інформацію про інтернет ресурси, з котрих можна почерпнути цікаву інформацію про архітектуру та інтер’єр.

Отже будем починати з мешого.

-Персональні блоги. Блог Степана Петровича в якому він постить свої студенські та інші проекти, в кращому випадку репостить інші “модні” проекти, котрі нагулявшись мережею потрапляють і до нього. Переважно такі блоги ведуться на популярних платформах, жж, блогспот, блогер, і т.п.. Оновлення трапляються рідко, і чим старіший блог, тим і рідше. Читають переважно друзі, та співробітники Степана Петровича. Хоча іноді в таких Степанів Петровичів трапляються цікаві думки, але поміж іншого шуму їх важко розгледіти.

-Сайти компаній. Кожна поважаюча себе архітектурна, або дизайнерська студія, має свій сайт. Переважно типу “взула і забула”, тобто зробили сайт, і хай собі буде. А потім дивуються, чому відвідуваність падає. Прогресивніші студії ведуть ще і свій блог. Переважно це репости тих ж самих “модних” проектів. Іноді трапляються справді цікаві пости, в яких відчуваються слова досвідченого архітектора. Таке справді цікаво та корисно почитати, але на жаль, майже всі досвідчені архітектори вважають це пустим гаянням часу.

-Форуми. Це саме те місце де інформації хоч відбавляй. В цьому власне і є головний мінус. Часто потрібно перечитати 10 сторінок, конфлікту на якій мові потрібно писати на форумі, щоб знайти потрібне вам речення. Якщо Вам цікаво читати жваві дискусії, раджу знайти декілька справді авторитетних архітекторів, та читати лише їх.

-Інтернет видання широкого профілю. Ці веб сайти збирають найбільшу кількість відвідувачів. Тут можна знайти все сучасне та модне, від фото, до архітектурних комплексів. Звісно такий спектр інформації, та потреба в постійному оновленні, має свої побічні ефекти. В розділі архітектура та інтерєр лише “модні” проекти, котрі згодяться лише для того, щоб лайкнути, зарепостити, а потім помітити, що 5 твоїх друзів зробили те ж саме. Хочете бути в мейнстрімі? Вам сюди.

-Спеціалізовані інтернет-видання. Відчувається, що автор справді займається лише архітектурою, та дизайном. Кількість мейнстріму зводиться до мінімуму, бо автор відбирає, лише найкраще. Зустріти тут можна і особисті історії, і оригінальні інтрерв’ю (доки їх не з копіпастять), цікаві думки на архітектурну тематику, дискусії в коментарях, анонси подій, конкурсів, та багато іншого, що має відношення до архітектури та інтерєру. Тут рахунок іде не на кількість, а на якість. Таким чином формується ресурс який цікаво почитати. Саме до такого типу я збираюсь довести свій “Архітектурний простір КУБ“.

В. Курбатов

Поділитися:
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір