Apple, Facebook і Google запрошують перебратися в Канаду

Технологічні компанії добре попрацювали на користь і славу Америки, і їх не можна засуджувати за те, що вони зараз почуваються не надто щасливими від останніх дій президентської адміністрації. Можливо, їм час знайти новий прихисток у Канаді.

Про це пише письменниця і колумністка Табата Сауті на сторінках видання The Globe and Mail.

Обмеження можливості запрошувати найталановитіших фахівців звідусіль завдасть великої шкоди не тільки Apple, Facebook і Google, а й усій Америці. Так, на місце іммігранта можна знайти американця, але яка перспективна користь від кількох тисяч тимчасових робочих місць, коли нависла загроза втрати всього технологічного сектора? Дональд Трамп бореться за робоче місце для коваля, тоді як усі коні, яких він має підковувати, покинули місто.

І навіть якщо суди остаточно скасують цей заборонний указ, пан Трамп напише новий, і так триватиме до безкінечності.

Авторка пише, що, можливо, прийшов час переїжджати з Силіконової долини. «Я питала багатьох людей, чому вони вибрали Канаду, і багато з них кажуть, що спершу вони нашу країну не вибирали. не тому, що це погане місце – просто вони не думали про Канаду. “Я хотів поїхати в Америку. Не вийшло, тоді я подав заявку в Австралію. У мене родичі там…” А потім якимось чином вони опинялися в Канаді, і з’ясовувалося, що це було найкраще, що вони могли уявити.А чому ні?», – запитує Табата.

Канада рідко буває очевидним вибором, тим, що ви побачили у фільмах – принаймні, це не найперший ваш вибір. Канада – дівчина в окулярах, яка, коли ви познайомитеся, дізнаєтеся про її переваги, дотепність і практичність, стійкі нерви в умовах кризи – знімає окуляри, і ви, ледь перевівши подих, вимовляєте: «Канадо, яка ж ти красива!» І починається любов.

«Я хочу запросити вас, технологічні компанії, зупинити на Канаді свій другий вибір. Ваш перший вибір переживає бурхливий час зараз, я розумію бажання дотримуватися його, але настає момент, коли слід подбати про ваше власне корпоративне здоров’я», – пише авторка.

Табата Сауті перелічує всі переваги сучасної Канади над сучасною Америкою, і підсумовує: «Можливо, американські техно-компанії, ви відчуєте себе тут вдома, тож запрошую вас перетворити .ca на новий .io».

Як повідомляв «Український простір», компанія Google у відповідь на указ президента Трампа про заборону в’їзду до США громадянам деяких країн створила фонд допомоги іммігрантам.

Володимир Криницький

Поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
* * *
Отримуйте новини там, де вам зручно:
Facebook / Твіттер / Український простір